31 דקות לדאבור בבכורה במדי הופנהיים

החלוץ שותף בהפסד 2:1 לדן האג במשחק אימון: "בטוח שנהיה הרבה יותר טובים בהמשך". 80 דקות לאלמקייס

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.01.20 - 18:34
תחילת כתבה

נציגות ישראלית כפולה בהופנהיים. מואנס דאבור ערך את הופעת בכורה שלו במדי הופנהיים במהלך משחק האימון של הקבוצה הגרמנית נגד דן האג. חוץ מהחלוץ שהגיע מסביליה, ישראלי נוסף ששיחק ואף פתח הוא עילאי אלמקייס, שיצא למחנה האימונים לראשונה עם הקבוצה הבוגרת.

מואנס דאבור, הגיע רק לפני שבוע להופנהיים, לאחר חצי עונה בה לא קיבל יותר מדי קרדיט בסביליה, כאשר עבר בסכום העברה של 12 מליון יורו. הישראלי קיבל את החולצה מספר 10, כאשר המטרה היא ברורה: להיות בורג משמעותי בקבוצה מהבונדסליגה.

דאבור שותף היום לראשונה במשחק האימון, לאחר שעלה מהספסל, בדקה ה-59. החלוץ, נכנס במצב של 0:1 לקבוצתו, תוך שראה את אחד מהמתחרים שלו על העמדה, יורגן לוקדיה כובש את שער היתרון. יחד עם זאת, לצערו של דאבור, מאז כניסתו, הופנהיים ספגה שני שערים, והפסידה את משחק האימון 2:1. עוד נרשם, ש-10 דקות לאחר שעלה למגרש, אף הגיע להזדמנות לא רעה, כשנגח לשער היריבה.

דאבור אמר לאתר הרשמי של הקבוצה אחרי המשחק: "קודם כל, אני שמח ששיחקתי את המשחק הראשון שלי בהופנהיים. שלטנו במשחק והיינו טובים יותר, אבל לצערי הפסדנו ולא יכולתי לחגוג את הבכורה שלי. היה לי רק אימון אחד עם הקבוצה והיום 30 דקות על המגרש, אבל זה טוב ויש המון איכות בקבוצה. אני בטוח שנהיה הרבה יותר טובים במשחקים הבאים".

מעבר לדאבור, עוד שחקן שנהנה מהזדמנות במשחק האימון הוא עילאי אלמקייס, שמשתייך העונה לקבוצת המילואים של הופנהיים. שחקן נבחרת ישראל קיבל זימון למחנה האימון אותו עורכת הקבוצה בספרד, ואף פתח בהרכב. שני הישראלים חלקו 21 דקות משותפות על המגרש, כאשר אלמקייס הוחלף בדקה ה-80.