רק בשביל לקבל חיבוק: לאן יעבור קוטיניו?

האופציה הריאלית, הנוצצת והפחות ריאלית עושים סדר

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.02.20 - 13:50
צריך אהבה בשביל לשגשג (GETTY IMAGES)
צריך אהבה בשביל לשגשג (GETTY IMAGES)
תחילת כתבה

איך הגלגל מסתובב לו. יום אחד אתה נמצא על גג העולם ויום אחרי אתה הופך לסחורה פגומה. רק לפני ארבע שנים פיליפה קוטיניו נחשב לאחד השחקנים הטובים בעולם וכיום הוא נמצא בתסבוכת שלא יודע מה יעלה בעתידו.

לאחרונה, הודיעה באיירן מינכן שלא תממש את האופציה שלה על הקוסם הברזילאי והוא צפוי לחזור לברצלונה. על פי דיווחים בספרד, הקטאלונים לא מעוניינים בהמשך ההתקשרות עם הקשר וכעת נותרו מספר חודשים לשער מי תבחר את קוטיניו כאשר הסיכוי שיחזור לליברפול נמוך מאוד.

האפשרות הריאלית: ארסנל. מיקל ארטטה משווע לקשר יצירתי שיפטם את החלוצים וייצר מצבים לקבוצה והברזילאי מתאים למשבצת הזו בצורה מושלמת. מסוט אוזיל כבר לא רלוונטי במועדון מספר שנים ועדיין לא נמצא לו המחליף והשידוך הזה יכול להיות מצוין לשתיהם שמעוניינים לחזור לקדמת הבמה. מה שעשוי לעזור לעסקה להתרחש היא העובדה שפייר אמריק אובמיאנג לא מעוניין לחדש את החוזה שלו בתותחנים וברצלונה הוזכרה כמעוניינת בחלוץ מה שיקל על העסקה עם הבלאוגרנה.

האפשרות הנוצצת: פ.ס.ז'. קוטיניו ירצה לשחזר את ההצלחה של אנחל די מאריה בעיר האורות. הארגנטיני הגיע למועדון אחרי כישלון יקר במנצ'סטר יונייטד והצליח להחיות את הקריירה בעיר האורות. שחקני מפתח כמו ניימאר וקיליאן אמבפה לא מרוצים ועתידם במועדון נמצא בספק והקוסם הברזילאי יכול להיכנס למשבצת שלהם. מה שעשוי להקשות על העסקה הוא העובדה שקיים דם רע בין הפריזאים לברצלונה בשל הניסיונות להחזיר את ניימאר לקטאלוניה בניגוד לאישור שלהם.

האפשרות הפחות ריאלית: צ'לסי. פרנק לאמפרד צפוי לקבל 150 מליון יורו בקיץ לבזבוזים לאחר איסור ההעברות של הלונדונים והאנגלי צפוי להשתמש בהם בכדי להפוך את קבוצתו למועמדת לאליפות. הניסיון בליגה האנגלית של הברזילאי יוכל לתרום לצ'לסי אולם קשה להאמין שזה יקרה מכיוון שעל המשבצת של הקשר משחק מייסון מאונט. לאמפרד מעריך מאוד את אנגלי המבטיח ורואה בו כישרון גדול וקשה להאמין שהוא יביא שחקן על העמדה שלו.

פיליפה קוטיניו ידוע בתור שחקן שפורח כאשר המערכת כולה עוטפת אותו בחום ואהבה והקבוצה משחקת עבורו. לכן, הברזילאי צריך לבחור בחוכמה את המועדון הבא שלו בכדי שיחזור להראות את הגאונות שלו וכולנו נהנה משחקן יוצא דופן שרק רוצה להראות את הכשרון שלו לעולם.