"מי יצליח יותר מפליק?": לותר מתיאוס תומך

אגדת העבר של באיירן: "הוא צריך לקבל חוזה לעונה הבאה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  03.03.20 - 18:08
תחילת כתבה

הנזי פליק ימשיך בבאירן מינכן גם בעונה הבאה? בגרמניה הולכים וגוברים הדיווחים כי עוזר המאמן, שהחליף את ניקו קובאץ' בנובמבר עשוי לקבל חוזה חדש. כזכור, הגרמני היה אמור לסיים את תפקידו בסוף העונה, אבל אחרי שכבש את פסגת הבונדסליגה ונמצא כבר עם רגל וחצי ברבע גמר ליגת האלופות, הוא עשוי להמשיך על הקווים. מי שתומך במינוי הוא אגדת באיירן ואקס מכבי נתניה, לותר מתיאוס.

"באיירן משחקת כדורגל מדהים, דומיננטי ומנצח", אמר קפטן הבווארים לשעבר, "מאז שהוא המאמן יש שלום ואחדות במועדון ובמיוחד בקבוצה. אף שחקן לא מתלונן על חוסר דקות משחק או על אופי האימונים. אף אחד לא אומר על פליק מילה רעה או מביע בפומבי את התסכול שלו".

"כמובן שיכול להיות שהם לא יזכו באליפות או יודחו מליגת האלופות", המשיך מתיאוס, "אבל אי אפשר לחכות עד לסוף העונה כדי להציע לו חוזה חדש. זה צריך להיקבע על ידי התוצאות ומי יכול להשיג תוצאות טובות יותר ממנו כרגע?".

מתיאוס תומך בדעתם של המאמנים הקודמים של באיירן, יופ היינקס ואוטאמר היצפלד, שתיאר את פליק כ"מאמן באיירן האידיאלי", והאיץ בהנהלת המועדון לדחוף את המשא ומתן איתו בשבועות הקרובים: "האלטרנטיבה היחידה היא תומאס טוכל, אבל אני בספק גדול אם הוא מתאים יותר מפליק", סיכם מתיאוס, "אם שניים ממאמני באיירן הגדולים בכל הזמנים, היינקס והיצפלד בעד פליק, אני יכול רק להסכים איתם".