מתיאוס: "נוייר יעזוב את באיירן בקיץ"

כוכב העבר: "הוא דורש חוזה ל-5 שנים, זה זמן ארוך מדי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.04.20 - 19:28
תחילת כתבה

מנואל נוייר ובאיירן מינכן הסוף? לאחרונה צצים לא מעט דיווחים שמטילים בספק את המשך דרכו של שוער נבחרת גרמניה ואחד הטובים בעולם אצל הבווארים. נוייר מסיים חוזה בקיץ הבא ובשל מחלוקת על אורך החוזה שלו, המועדון עשוי למכור אותו כבר בקיץ הקרוב כדי שלא יעזוב בהעברה חופשית בתום החוזה. שחקן העבר של המועדון, לותר מתיאוס, התייחס לנושא בראיון בגרמניה.

"לדעתי נוייר לא ימשיך בבאיירן מינכן בעונה הבאה ויעזוב בקיץ", אמר מתיאוס, "אני יכול להבין את הרצון שלו לביטחון ולחוזה ארוך טווח, אבל חוזה לחמש שנים זה זמן רב מדי. אסור לו לשכוח עד כמה באיירן שמרה על נאמנות כלפיו בכל שלב. לשני הצדדים זה יהיה נפלא אם מנואל ישאר עוד כמה שנים".

כמו כן, ברקע נמצא אלכסנדר נובל, השוער הצעיר שהגיע משאלקה ואמור לקבל קרדיט. אם אכן נוייר יקבל את חוזה העתק עד 2025, המשמעות היא שנובל יתחרה עם נוייר עד סוף חוזהו באליאנץ ארנה, כשהובטח לו שהוא יקבל את הקרדיט להיות שוער ראשון.

"נוייר רוצה לשחק לעיתים קרובות ונוכח היכולת שלו זה מובן", המשיך מתיאוס, "מן הסתם ציפו ממנו להציג יכולת טובה יותר העונה. לדעתי עליו להאריך חוזה לשלוש שנים, ואם הוא עדיין ישאר בריא הוא יקבל חוזה נוסף. עם זאת, כל הסימנים מצביעים שהוא בדרך לעזוב את האליאנץ ארינה".