תשבור את השיא? האברץ רוצה לעבור לבאיירן

דיווח: לברקוזן תדרוש מאה מליון יורו עבור הכישרון הצעיר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.04.20 - 19:00
תחילת כתבה

האם באיירן מינכן תשבור את סכום השיא שהוציאה לרכישת שחקן אחד? במועדון הפאר הגרמני, החלו לבנות את הקבוצה לשנים הבאות, כאשר אחד היעדים המרכזיים שלה הוא צירופו של הכישרון הצעיר של באייר לברקוזן, קאי הארבץ. הבווארים צפויים לשלם בקירוב ל-100 מליון יורו כדי לזכות בשירותיו, לאחר שהשחקן הבהיר כי הוא מעוניין במהלך לפי הדיווח של סקיי גרמניה.

בעונה שעברה הקשר ההתקפי בן ה-20 רשם במדי לברקוזן 20 שערים ושבעה בישולים ואף זומן על ידי יואכים לב לסגל של נבחרת גרמניה. למרות היכולת האדירה, העונה הארבץ לא הצליח להציג את אותה היכולת. למרות זאת ההתעניינות מצד באיירן מינכן נשארה גדולה, כאשר הגרמני הצעיר סומן כמטרת רכש מרכזית בקיץ הקרוב. חוץ מהבווארים עוד מספר קבוצות בכירות באירופה מחזרות אחריו, אך הארבץ עצמו כבר הודיע שהוא מעוניין לעבור לבאיירן.

מה שעשוי לפגוע בעסקה, על אף רצון הן של הבווארים וכן גם של השחקן עצמו, הוא תג המחיר שקבעה לברקוזן, כאשר הסכום צפוי לנוע סביב ה-100 מליון יורו. זאת בבניגוד לירידת הערך הצפויה בעקבות משבר הקורונה. במידה והעסקה כן תצא לפועל, זה יהיה סכום שיא אותו שילמה הקבוצה עבור שחקן, כאשר כרגע הסכום הגבוה ביותר שהוציאה הוא 80 מליון יורו עבור לוקאס הרננדס שהגיע מאתלטיקו מדריד.