בכל הכוח: 1:4 ללברקוזן על ורדר ברמן

האברץ (צמד), וייזר ודמירביי דרסו. בוס נקודה מלייפציג

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.05.20 - 23:20
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

הליגה הגרמנית חזרה אלינו מפגרת הקורונה בכל הכוח בשבת האחרונה. 22 שערים נכבשו בשמונה משחקים והערב (שני) בקרב שסגר את המחזור ה-26, באייר לברקוזן הביסה 1:4 את ורדר ברמן וצימקה את הפער מלייפציג הרביעית לנקודה בלבד.

לשתי הקבוצות לקח זמן להניע את המצברים אחרי פגרה של למעלה מחודשיים ובדקה ה-28 הגיע היתרון של לברקוזן. מוסא דיאבי פרץ באגף במהלך מלא זריזות וטכניקה, הגביה לרחבה וקאי האברץ קבע 0:1 עם הראש. הירוקים לא חיכו יותר מדי ובדקה ה-30 תאודור גברה סלאסי כבש עם העקב שער נהדר אחרי בישול של לאונרדו ביטנקורט בקרן.

הקצב הגבוהה המשיך ובדקה ה-33 לברקוזן השיבה לעצמה את היתרון. קרם דמירביי סובב כדור חופשי לרחבה והאברץ השלים צמד עם נגיחה מדויקת והבקיע את שערו ה-12 העונה בכל המסגרות. האורחת שמרה על השליטה במגרש ובדקה ה-61, מיטשל וייזר נגח פנימה את השלישי אחרי בישול נוסף של דיאבי. מבול השערים המשיך לרדת ובדקה ה-78 קארים בלארבי בישל לדמירביי את הרביעי והקשר נתן צ'יפ קטן באמנות מעל השוער ג'רי פאבלנקה.

כמו כן, פגרת הקורונה אמנם עצרה את הליגה, אך לא את המומנטום האדיר של לברקוזן שרושמת חמישה ניצחונות בששת המחזורים האחרונים. מנגד, ורדר ברמן מתקרבת לירידת ליגה, כשהיא מתחת לקו האדום עם חמישה הפסדים ברצף ובמרחק 5 נקודות מהמקום שמוביל למבחנים.