"משעמם לו": ניתוח הראיון המוזר של הולאנד

כוכב דורטמונד העלה תהיות ברשת, פרשן נורבגי ניסה להסביר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.05.20 - 22:51
תחילת כתבה

לא חסרים כדורגלנים בעולם שמשיגים כמות עצומה של כותרות בתקשורת מהראיונות שלהם באותו אופן שהם משיגים כותרות מהשערים שלהם, דוגמת זלאטן איברהימוביץ' ורבים אחרים. לאחרונה ישנו כוכב חדש בגזרה זו, ושמו ארלינג הולאנד. החלוץ של דורטמונד, שלא מפסיק להבקיע (אפילו אחרי חודשיים של פגרה במשחק הראשון מאז תחילת משבר הקורונה), סיפק בראיון שאחרי ההתמודדות מול שאלקה לא מעט תהיות בכלי התקשורת.

כזכור, הולאנד הבקיע את השער הראשון במשחקים המחודשים של הליגה הגרמנית בדרך לניצחון 0:4 של קבוצתו, והוא המשיך עם המומנטום האדיר שלו מלפני תקופת הקורונה. אבל בראיון שאחרי המשחק הוא לא ממש ענה על השאלות של המראיין, מה שגרם לרשתות לגעוש בנוגע להשכלה שלו, או לתהות אם שמא הוא פשוט עושה בכוונה.

ב-BBC ניסו לנתח את התופעה הזאת, וגילו מראיון עם פרשן הכדורגל הנורבגי, לארס סיברטסן, כי הולאנד פשוט לא אוהב להתראיין: "הוא לא נהנה מהתקשורת ומכל הדברים שמסביב לזה, הוא רק רוצה לשחק כדורגל ולהוכיח את עצמו על המגרש בלבד. אנשים אומרים שהוא מוזר בראיונות, הוא פשוט לא נהנה מזה. הוא נשאל על ידי התקשורת הנורבגית 'למה אתה כזה?', והוא ענה 'משעמם לי. זה לא מה שאני רוצה לעשות'. לפעמים מרגישים על כדורגלנים שהם כמו סלבריטאים, אבל אצלו זה בדיוק ההפך".

התגובות ברשת לראיון של הולאנד: