מנואל נוייר: השוער האריך חוזה בבאיירן מינכן עד 2023

סוף לסאגה: שוער נבחרת גרמניה ימשיך בשורות הבאוורים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.05.20 - 16:10
תחילת כתבה

מנואל נוייר ממשיך בבאיירן מינכן. השוער הגרמני חתם היום (רביעי) על הארכת החוזה במדי הבווארים עד 2023, זאת לאחר משא ומתן שידע עליות ומורדות ושמועות רבות על עתידו המקצועי.  

"באיירן מינכן מרוצה מאוד מכך שמנואל האריך את החוזה עד ה-30 ביוני 2023", הסביר קארל היינץ רומיניגה, מנכ"ל המועדון שהוסיף: "מנואל הוא השוער הטוב בעולם והקפטן שלנו".

נוייר הצטרף לבאיירן בקיץ 2011, לאחר שעבר לשורותיה משאלקה 04, קבוצת נעוריו. מאז, הספיק להיבחר ארבע פעמים לתואר השוער הטוב בתבל, זכה בשבעה תארי בונדסליגה, חמישה גביעים מקומיים, בליגת האלופות ב-2013 ובגביע העולם למועדונים. בנוסף, הניף את גביע העולם ב-2014, לאחר שהוביל את גרמניה לניצחון בגמר 0:1 על ארגנטינה.

כזכור, בשבועות האחרונים עלו לא מעט דיווחים על קשיים במו"מ, ושמו של השוער הוותיק נקשר ללא מעט קבוצות, בעיקר באנגליה. בסופו של דבר, על אף השמועות, נוייר בחר להישאר במועדון איתו הוא מזוהה - ולהמשיך איתו עמוק לעשור הרביעי בחייו.

גם היריבה של באיירן בקרב האליפות עובדת: היום הודיעה בורוסיה דורטמונד כי לוקאס פישצ'ק, מגנה הפולני, חתם לעונה נוספת במועדון. פישצ'ק בן ה-34 סוגר העונה את שנתו העשירית במועדון, אחרי שש שנים שהעביר בהרטה ברלין.