חם שם בחוץ: 2:4 ללייפציג אצל קלן

ורנר וחבריו הפכו פיגור בדרך חזרה למקום השלישי בגרמניה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.06.20 - 23:35
(GETTYIMAGES)
(GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

אולי כדאי ללייפציג לשקול לקיים רק משחקי חוץ. מאז חזרה מפגרת הקורונה, הקבוצה של יוליאן נגלסמן ערכה שני משחקי בית - מול פרייבורג והרטה ברלין הבינוניות - והשיגה שתי נקודות בלבד. מנגד, היא קיימה שני משחקי חוץ - והשיגה שש נקודות מלאות, תוך שהיא מוצאת את הרשת לא פחות מתשע פעמים. ארבעה מתוכם חטפה קלן, כאשר לוח התוצאות בסיום הראה על 2:4 ללייפציג - שחזרה למקום השלישי בטבלה.

ג'ון קורדובה פתח לטובת המארחת עם שער בדקה השביעית, אבל משם ואילך השליטה הייתה לחלוטין של החבורה של יוליאן נגלסמן. פטריק שיק (20) וכריסטופר אנקונקו (38) הפכו את התוצאה לפני ההפסקה, ולאחר מכן טימו ורנר הלוהט (50) ודני אולמו (57) הוסיפו. אנתוני מודסט צימק בין לבין (55). השופט אגב פסל פנדל לקלן בדקה ה-73 באמצעות שימוש במערכת ה-VAR.

לייפציג, כאמור, טיפסה חזרה למקום השלישי בטבלה, תוך שהיא חולפת על פני בורוסיה מנשנגלדבאך ובאייר לברקוזן. יחד עם זאת, היא רחוקה מלאיים על תואר האליפות, שכן תשע נקודות מפרידות בינה לבין באיירן מינכן שבפסגה. מנגד, קלן נותרה במקום ה-11 עם 34 נקודות, שבע יותר מאשר לפורטונה דיסלדורף שמדורגת במקום ה-16, שמוביל למשחקי הפלייאוף בסיום העונה.