סוף סוף: דאבור כבש שער בכורה ב-2:2 של הופנהיים

החלוץ הישראלי מצא את הרשת בבונדסליגה בפעם הראשונה עם שוויון בדקה ה-16, והוא הוחלף בדקה ה-71 מול דיסלדורף. צובר השלים מהפך, אבל רוון הנינגס רשם צמד למארחת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.06.20 - 18:26
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

תקרת הזכוכית נופצה. תגידו מזל טוב למואנס דאבור, שאחרי 10 משחקים בהם הוא שותף בליגה הגרמנית הוא סוף סוף מצא את הרשת. החלוץ פתח בהרכב של הופנהיים בפעם השלישית ברציפות, למרות שבשני המשחקים האחרונים (בהם קבוצתו ניצחה) הוא בקושי היווה פקטור. היום (שבת), הקבוצה התארחה אצל דיסלדורף וסיימה ב-2:2, ואפשר להגיד שזה היה יכול להיגמר יותר רע מבחינתה שכן את רוב המשחק העבירה בחיסרון מספרי.

המשחק נפתח עם שער מהיר בדקה החמישית של רוון הנינגס, שעלה לנגיחה במרכז הרחבה ללא כיסוי והעלה את המארחת ליתרון. ארבע דקות לאחר מכן בנג'מין הובנר ספג כרטיס אדום ישיר בעקבות מרפק ששלח לשחקן יריב, והשופט זיהה זאת מהר ולא היסס. בכך הכחולים-שחורים נקלעו למצב בעייתי של עשרה שחקנים ופיגור בתוצאה, אבל את מואנס דאבור זה לא עניין.

הישראלי מצא את הרשת לראשונה בבונדסליגה (אחרי שכבר כבר פעמיים בגביע) בדקה ה-16, כאשר השתלט על ריבאונד בתוך הרחבה ובעט בעוצמה לרשת. שתי דקות אחרי זה דיסלדורף כבשה שער נוסף וחגגה 1:2, אך החגיגות הסתיימו מהר כאשר השופט קיבל איתות ממערכת ה-VAR על עבירה שנעשתה לפני השער.

במחצית השנייה סטיבן צובר (61) נעזר בבישול של רוברט סקוב והשלים את המהפך. עשר דקות לאחר מכן דאבור ירד לספסל וראה בדקה ה-75 את השופט מעניק פנדל ליריבה. הנינגס השלים צמד עם בעיטה מדויקת מהנקודה הלבנה. עד לשריקת הסיום המארחת המשיכה לנסות לנצל את היתרון המספרי על הדשא, אך ללא הצלחה בסיומת, ובכך המשחק הסתיים ב-2:2.