דניאל יאמר: הבעלים לשעבר יחזיר את הקהל למגרשים?

"מחסל 99% מהווירוסים": בבונדסליגה בונים על אקס נתניה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.07.20 - 11:29
תחילת כתבה

זוכרים אותו? האם דניאל יאמר, בעבר בעליה של מכבי נתניה, יהיה זה שאחראי לחזרת הקהל בגרמניה? יאמר שתחת אחד מכובעיו, מחזיק בחברה העוסקת בטיפול בווירוסים ובקטריות, טוען שביכולתו להביא לכך שאוניון ברלין תהיה הראשונה לפתוח את העונה הבאה כשהאצטדיון שלה מלא מפה לפה.

להבדיל מ-4 שנותיו במכבי נתניה, הפעם איש העסקים בן ה-53, מדבר על פרויקט שאפתני הרבה יותר מהלצעיד את היהלומים לאליפות בישראל. יאמר עומד בראש חברה שפיתחה צבע שמחסל 99 אחוזים מהווירוסים: "בעזרת הצבע שלי אוכל להפוך את כל האיזורים באצטדיון לנקיים מווירוסים", אמר יאמר.

הבעלים לשעבר הסביר מדוע החיבור נעשה דווקא עם הקבוצה מהבונדסליגה: "אני חובב גדול של אוניון ברלין ואני מעוניין לסייע לאנשים שם להגשים את חלומם ולמלא את האצטדיון, למרות התפשטות הקורונה".

יאמר רכש את מכבי נתניה בשנת 2007 ושימש כבעלים של המועדון עד 2011, במהלך התקופה שלו בעיר היהלומים, ניסה הגרמני לעשות פעולות שאפתניות רבות, כולל מינויו של שיאן ההופעות בנבחרת גרמניו לותר מתאוס, למאמן הראשי של הקבוצה. תחת בעלותו של יאמר, מכבי נתניה סיימה פעמיים במקום השני את העונה ואף השתתפה לראשונה בתולדותה בגביע אופ"א (הליגה האירופית של היום).