ארלינג הולאנד: הסיבה שבגללה נזרק מהמועדון בנורבגיה

נחשף: זו הסיבה שגרמה לתקרית שהסעירה את הרשת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.07.20 - 18:56
תחילת כתבה

אחרי שסיים חצי עונה מוצלחת במיוחד בבורוסיה דורטמונד, ארלינג הולאנד יצא לחופשה בנורבגיה, אך לא ממש נח. וממש כמו במגרש הכדורגל, הוא לא מפסיק לעורר עניין.

בתמונה שהעלה לרשתות החברתיות, נראה החלוץ בן ה-19 חוטב עצים יחד עם אביו, אלף-אינגה הולאנד, תמונה שהפכה לוויראלית ברשתות החברתיות. בתגובה, אביו כתב בטוויטר: "אני עושה את העבודה והוא מקבל את התהילה".

ואחרי העבודה הקשה, הולאנד הצעיר רצה גם לצאת לבלות, אך בסרטון שהפך גם הוא לוויראלי, הוא נצפה נזרק ממועדון לילה בארצו. הולאנד האב הגיב בעקיצה: "קדימה ארלינג, חזרה לעבודה. חיי הלילה של העיר הגדולה לא בשבילך".

הסרטון הזה כנראה יצר רושם רע כלפי המועדון, אז מנהל חברת האבטחה במקום ניסה להסביר את מה שהוביל להחלטה לפנות את הכוכב מהמקום. "ארלינג לא היה שיכור. הוא שיתף פעולה וגילה הבנה מלאה למצב לאחר שיחה מחוץ למועדון", טען כריסטופר נסהיים.

"בשל התקנות בנוגע לנגיף הקורונה, אנשי הביטחון היו עירניים להתקהלות סביב ארלינג הולאנד", הוסיף נסהיים, "הם ידעו שהמעריצים לא יפסיקו להצטופף לצידו, לבקש תמונות ולדבר איתו. בסופו של דבר הלחץ סביבו היה כל כך גדול, אז נאלצנו לבקש ממנו לעזוב את המקום".