"כשבאתי להופנהיים הולאנד איחל לי בהצלחה"

דאבור סיפר על החברות עם הכוכב הנורבגי: "קשר מיוחד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.20 - 21:35
תחילת כתבה

אחרי עונה לא פשוטה מבחינתו, מואנס דאבור סיים את 2019/20 עם טעם טוב במיוחד, עם ארבעה שערים ובישול בששת המשחקים האחרונים בהופנהיים. לקראת ההכנות לעונה הבאה, החלוץ הישראלי התראיין לאתר הרשמי של קבוצתו, וחשף מספר פרטים מעניינים על ההגעה להופנהיים, חייו הפרטיים, כולל החברות עם ארלינג הולאנד.

"כולם אומרים שאני שחקן פיפ"א טוב", התייחס דאבור ליכולות הגיימינג, שבהן הוא מצטיין. "אומרים שאני מבלה הרבה זמן בפיפ"א. אולי זה מוקדם מדי לדבר, אבל אני מאוד מרוצה מהעבודה שלי עד כה".

המקום שהוא הכי נהנה לנפוש בו: "בעיר שלי, נצרת. כי זה המקום בו נולדתי, המשפחה שלי והחברים שלי שם ולכן זה המקום שאני הכי אוהב לצאת אליו לחופשה".

הרגע הכי קשה שלו: "כשאבא שלי מת. הייתי תמיד איתו ולידו, הוא היה הכל עבורי ופתאום בוקר אחד התעוררתי ושמעתי שהייתה לו תאונת אוטו ושהוא נהרג. החלום שלו תמיד היה לראות אותי ככדורגלן מצליח, מאז שהוא מת אני עושה את המיטב שלי, אני עובד מאוד קשה להגשים את החלום שלו, ועושה את הכל על הצד הטוב ביותר. אני מקווה שהוא גאה בי".

חברו הטוב בבונדסליגה: "ארלינג הולאנד. היה לנו קשר מיוחד כשחתמתי כאן, ארלינג צלצל אליי ואיחל לי את כל הטוב וההצלחה, זה מאוד מיוחד ששנינו עכשיו בבונדסליגה, יש לו מוח מבריק והוא גם בחור ברמה גבוהה מאוד".

על אשתו: "היא לומדת פה רפואה ואני מאחל לה את כל ההצלחה להיות רופאה מצליחה".

הרגע הכי מרגש בחייו: "השלב שבו ציפינו לתינוק. זו הייתה תקופה קשה מאוד בספרד וגם בבית, תמיד היה קשה להגיע הביתה אחרי אימון, ופחות או יותר אתה יודע שאתה לא בתוכניות של המאמן. אתה מחכה למשהו שיגרום לך לאהבה וישמח אותך, ואז אשתי אמרה שהיא בהריון וזה היה עבורי החדשות הכי מדהימות".

הפרוייקט שלו: "החלטתי לבנות מגרש קטן בשכונת נצרת לילדים שגם רוצים להיות כדורגלנים ותמיד חלמו עליו. כמו שכולם יודעים אני מגיע מעיר קטנה וממסורת אחרת, ולראות אותם צוחקים כל יום ואת החיוך על הפנים שלהם משמח אותי".