שגריר: הרצוג המליץ על ישראלים עבור ברמן

אקס הנבחרת ואגדת ורדר התרשם משניים במיוחד. השמות בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.07.20 - 23:02
אגדה בברמן. הרצוג (GETTYIMAGES)
אגדה בברמן. הרצוג (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

אנדי הרצוג, מאמנה היוצא של נבחרת ישראל, הוא כידוע גם כדורגלן גדול בעברו. את שנות השיא שלו העביר במדיה של ורדר ברמן, ואף זכה איתה באליפות בעונת 1992/3. אותה ברמן, לא הייתה רחוקה העונה מלנשור באופן נדיר לבונדסליגה השנייה. אז, האם דווקא שחקנים ישראלים יכולים לעזור לה לחזור לדרך המלך?

הרצוג העניק ראיון נרחב ל"בילד" הגרמני, כלי תקשורת הספורט הנפוץ במדינה, וברובו התייחס לעברו בוורדר ברמן. בין השאר, נשאל האוסטרי אם יש שחקנים ישראלים שהוא יכול להמליץ עליהם עבור קבוצתו לשעבר לאחר תקופתו בנבחרת - וסיפק תשובה חד משמעית.

"מנור סולומון הוא שחקן התקפה נפלא משחטאר דונייצק. הוא מזכיר בסגנון את אדן הזאר", החמיא הרצוג לקשר הצעיר והרעיף שבחים על עוד אחד: "שחקן פשוט מעולה מבחינתי הוא דור פרץ. הוא יכול לשחק בתור 6, בתור 8 ובתור קשר אחורי. אם היה משחק בגרמניה, הוא היה שווה 20 מיליון יורו. כמאמן, הייתי לוקח אותו מיד".

כמו כן, נשאל האוסטרי על הצעד הבא שלו בקריירת האימון והשיב: "אני פתוח להכל כל עוד יהיה מדובר בפרויקט מעניין. בונדסליגה? כל מאמן שאפתן חולם לעבוד בבונדסליגה. זה יהיה נחמד מאוד, אבל אני לא יכול להכריח את זה. ברמן? זה מובן מאליו שהייתי רוצה לחזור, ביליתי שם את שנותיי היפות ביותר. אבל מעולם לא היו לי דיונים בנושא עם המועדון".