חזרה גנרלית: 0:1 קטן לבאיירן על מארסיי

גנאברי כבש, זולה חזר לשחק. הבווארים מוכנים לצ'לסי בגומלין שמינית גמר האלופות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.07.20 - 18:45
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

אחרי שהשלימה זכייה בדאבל, ולא מעדה ולו במשחק אחד מאז החזרה מהקורונה (11 משחקים, 11 נצחונות) - באיירן מינכן שמה פעמיה לקראת המשימה הבאה: ליגת האלופות. בעוד שמונה ימים, הבווארים יפגשו את צ'לסי בגומלין שמינית הגמר (אחרי 0:3 במשחק הראשון בלונדון) והקבוצה של האנסי פליק עורכת את ההכנות האחרונות.

  • שבת הבאה, 22:00, שידור ישיר ב-5SPORT: שמינית גמר ליגת האלופות - באיירן מינכן נגד צ'לסי

היום (שישי), הדאבליסטית הטרייה גברה 0:1 על מארסיי במשחק החזרה הגנרלית לקראת הדבר האמיתי. סרג' גנאברי (שכבש צמד במשחק הקודם בליגת האלופות, אי שם בחודש מרץ) כבש את שער הניצחון, מבישול של דויד אלאבה אחרי 19 דקות. למרות הניצחון שנראה דחוק, באיירן שלטה במשחק והיתה טובה משמעותית יותר מהצרפתים - החזיקה יותר בכדור, בעטה 13 פעמים לשער וחמש למסגרת. הצרפתים, שמצידם מתכוננים לקראת פתיחת העונה החדשה בצרפת עוד פחות מחודש, לא הצליחו להוות יריב אמיתי לאימפריה הגרמנית.

חדשות טובות נוספות להאנסי פליק הגיעו מכיוונו של ניקלאס זולה: הבלם הגרמני חזר אחרי 285 ימי היעדרות בשל פציעה, ושיחק 29 דקות לאחר שהחליף את ג'רום בואטנג. בשבת הבאה, צ'לסי תגיע לאליאנץ ארנה - אך כל הסימנים מעידים שגם את המשוכה הזאת באיירן תצליח לעבור, בדרך (אולי) לזכייה נוספת בליגת האלופות, וטרבל בלתי נשכח.