הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סוף סוף בלי לספוג: 0:1 לבאיירן באוגסבורג

לבנדובסקי הכריע בפנדל. לייפציג שנייה עם 0:1 על אוניון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.01.21 - 21:52
(GETTY)
(GETTY)

באיירן מינכן סובלת מעונה די מאכזבת בליגה הגרמנית, אבל בינתיים היא בפסגה ובפער של ארבע נקודות ואחרי שלושה חודשים היא גם לא ספגה. הבווארים השיגו 0:1 קטן אצל אוגסבורג מפנדל של רוברט לבנדובסקי וניצחון שני רצוף בעוד לייפציג עשתה את המוטל עליה ועם 0:1 משלה על אוניון ברלין עלתה חזרה למקום השני ושמרה על סטטוס קוו בפסגה.

אוגסבורג - באיירן 1:0
שלושה חודשים רצופים בהם הבווארים סופגים הם לא עניין של מה בכך וכעת הם סוף סוף הצליחו לשים להם סוף. רוברט לבנדובסקי כבש בפנדל (13) ו-14 דקות לסיום אלפרד פינבוגאסון היה יכול להשוות בפנדל, אבל הוא שלח אותו לקורה ובאיירן סימנה וי חשוב במאבק על אליפות נוספת. על הדרך, מנואל נוייר רשם ציון דרך נהדר משלו כששמר על רשת נקייה בפעם ה-196 בבונדסליגה ובכך השתווה לאוליבר קאן במקום הראשון בכל הזמנים.

לייפציג - אוניון 0:1
השוורים ממתינים לעוד מעידה של באיירן ובינתיים עושים את המוטל עליהם, גם אם זה הולך קשה. 70 דקות הייתה צריכה לייפציג על מנת להבקיע את השער הראשון והיחידי במשחק כשדני אולמו בישל לאמיל פורסברג והשבדי דאג להכריע ולסדר לקבוצתו ניצחון ראשון אחרי שני משחקים.

שאלקה - קלן 2:1
היא חזרה לנצח אחרי למעלה משנה וגם קיבלה בחזרה את קלאס יאן הונטלאר, אבל בינתיים זה לא ממש עוזר לשאלקה. הכחולים ספגו עוד הפסד ונראה שרק נס ישאיר אותם בליגה. הונטלאר נעדר מהמשחק בשל פציעה קלה ו-31 דקות הספיקו לעיזים על מנת לעלות ליתרון מרגליו של רפאל צ'יכוס. מתיו הופ, שכבש שלושער בניצחון הראשון של שאלקה העונה, איזן זמנית בדקה ה-57, אבל שלוש דקות בתוך תוספת הזמן יאן טילמן בן ה-18 הכריע והנחיל לכחולים הפסד שני רצוף. קלן פתחה פער של שמונה נקודות מהמקום ממנו יורדים אוטומטית לליגה השנייה בעוד שאלקה עמוק במקום האחרון עם שבע נקודות בלבד, בדיוק כמו מיינץ.