הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קח אותי פליק: על החיזוק האפשרי של באיירן

הבווארים מעוניינים להחתים קשר מרכזי. כל המועמדים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.03.21 - 15:30

אחרי שזכתה בשישה תארים בשנה קלנדרית והיא שועטת אל עבר עוד כמה תארים העונה, באיירן מינכן כבר מכינה את הקרקע לעתיד. לפני כחודש הבווארים בישרו על החתמתו של דאיו אופאמקאנו והיום (ראשון) ב'בילד' כתבו על החיזוק האפשרי במרכז השדה. בכל אופן יש לציין שהמועדון מתכוון להביא שחקן אחד בלבד לקישור העמוס.

אחד מהשחקנים שנמצאים גבוה ברשימה של האנזי פליק הוא סאול מאתלטיקו מדריד. אמש פורסם בספרד שסאול מעוניין להיפרד מהקולצ'ונרוס בתום העונה, ובאיירן כבר הגישה הצעה עבורו. העובדה שאתלטיקו מוכנה להיפרד ממנו עבור "רק" 30-50 מיליון יורו קורצת לבאיירן שלא מתכוונת לבזבז יותר מדי כסף אחרי ההחתמה של אופאמקאנו.

עם זאת סאול הוא לא המועמד היחידי, כאשר באיירן חולמת גם על אדוארדו קמאבינגה, קשרה בן ה-18 של ראן, אולם תג מחירו והחיזורים הרבים מצד ריאל מדריד מקשים על הדבר. כזכור הצרפתי יסיים את חוזהו בסוף 2022 והוא כבר הבהיר שאין בכוונתו להאריך אותו.

אחד השחקנים המבטיחים בבונדלסיגה, פלוריאן נויהאוס בן ה-23 מבורוסיה מנשנגלדבך גם נמצא בפנקס של פליק ובמידה והבווארים ירשמו לרכוש אותו הם ייאלצו להיפרד מ-40 מיליון יורו על מנת להפעיל את סעיף שחרורו.

כמו כן ב'בילד' ציינו שגם דניס זקאריה, חברו של נויהאוס במנשנגלדבך, סומן כמועמד והוא עשוי לעזוב את הסייחים בקיץ אחרי ארבע עונות. בכל אופן באיירן עדיין לא הגישה הצעה רשמית לאותם ארבעה ורק לקראת הקיץ התמונה תתבהר במלואה.