הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צרות בזוגיות: פליק ובאיירן ייפרדו בקיץ?

דיווח: פערים בין המאמן לסליהמיצ'יץ' עשויים לגרום לזעזוע

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.03.21 - 23:49
תחילת כתבה

האנזי פליק הפך את באיירן מינכן לקבוצה הכי מאיימת באירופה, אבל לא בטוח שזה יספיק כדי להבטיח את עתידו במועדון מעבר לעונה הנוכחית. לאלוף אירופה אמנם יש חוזה במינכן עד קיץ 2023, אבל על פי דיווח ב"בילד", כלי התקשורת המוביל בגרמניה, חילוקי דעות בינו לבין המנהל הספורטיבי, חסן סליהמיצ'יץ', עשויים להוביל לזעזוע כבר בקיץ.

על פי הדיווח של כריסטיאן פאלק, הכתב המוערך של "בילד", פליק חש שהוא לא מעורב בנושא הרכש. בנוסף, לטענת הפרסום, שמע כי המנהל הספורטיבי הביא עניין ביוליאן נגלסמן, המאמן המבטיח של לייפציג. במקביל, ב"קיקר" נטען כי בין השניים חילוקי דעות בנוגע לשימוש של פליק בכמה משחקני הסגל, בהם מארק רוקה והשוער השני, אלכסנדר נובל.

בתוך כך, בעקבות ההודעה על עזיבתו של יואכים לב את נבחרת גרמניה לאחר היורו בקיץ, הוזכר פליק כמועמד לרשת את התפקיד. משרת המאמן הלאומי אכן קורצת לפליק, כך נטען בגרמניה, אך ההחלטה אם להישאר בבאיירן לא תהיה תלויה בתפקיד בנבחרת, אלא יותר במערכת היחסים הסבוכה מול הנהלת המועדון.

ביום שישי האחרון, לפני משחק הליגה מול ורדר ברמן, פליק הודה כי אכן ישנה מתיחות מסוימת בינו לבין חסן סליהמיצ'יץ'. "בנישואים, במערכת יחסים, יכולים להיות חילוקי דעות מפעם לפעם. שיתוף הפעולה הוא רגיל לחלוטין, אבל בוודאי שלא תמיד קיימת הסכמה", טען המאמן.