הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בדרך לעוד שיא: צפו בשלושער של לבנדובסקי

החלוץ מדורג שני בתולדות הבונדסליגה, וקרוב לעבור את מולר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.03.21 - 09:40

באיירן מינכן המשיכה להתבסס אתמול (שבת) בפסגת הבונדסליגה עם 0:4 על שטוטגרט, שהיה הניצחון החמישי ברציפות של הבווארים בכל המסגרות.

מי שגנב את ההצגה היה כמובן רוברט לבנדובסקי, שבא לעוד יום בעבודה עם שלושער. הפולני עבר את קלאוס פישר והפך לכובש השני בטיבו בתולדות הבונדסליגה עם 270 שערים, ואמר על כך: "זה מסב לי המון גאווה. הייתה לנו מחצית ראשונה חזקה מאוד, התעוררנו אחרי הכרטיס האדום של אלפונסו דייויס, אבל זה היה אתגר לנצח בעשרה שחקנים".

היחיד שכבש יותר מלבנדובסקי בבונדסליגה הוא גרד מולר, עם 365 שערים, והחלוץ התייחס לאפשרות שישבור את השיא: "אני חושב ממשחק למשחק, אני לא רוצה לחשוב על זה יותר מדי. עדיין יש משחקים חשובים לפנינו, כולל בליגת האלופות. זאת משימה גדולה להיות תמיד מוכן, אני תמיד רעב. כשאתה במגרש, אתה תמיד צריך לתת הכל".

שיא של מולר שלבנדובסקי יוכל לשבור כבר העונה הוא מספר השערים בעונה. חלוץ העבר הגרמני מחזיק בשיא של 40 כיבושים בעונה (1971/72). לעומתו, הפולני כבש עד כה כבר 35 שערי בונדסליגה, אחרי 26 מחזורים בלבד. אלא אם יקרה משהו יוצא דופן, קשה להאמין שהוא לא יצליח לכבוש לפחות עוד חמישה שערים בשמונת המחזורים שעוד נותרו לבאיירן.