הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: פטר בוס פוטר מאימון באייר לברקוזן

אקס מכבי ת"א עזב אחרי ניצחון בודד ב-14 המשחקים האחרונים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.03.21 - 11:11
(getty)
(getty)

פטר בוס פוטר מתפקידו כמאמן באייר לברקוזן. הקבוצה שניצחה שני משחקים בלבד מ-14 האחרונים בכל המסגרות הודיעה הבוקר (שלישי) על זעזוע בעמדת המאמן. האנס וולף בן ה-39, ששימש לאחרונה כמאמן נבחרת גרמניה עד גיל 18, יחליף על הקווים את אקס מכבי תל אביב.

"לאחר ניתוח אובייקטיבי וכנה מאוד של המצב הספורטיבי של המועדון, הסכמנו לערוך שינוי בעמדת המאמן, למרות ההערכה הרבה לפטר בוס. לא הצלחנו לשים סוף לטעויות החוזרות ונשנות בניסיון לחזור לדרך ההצלחה", נמסר בהודעה.

על פי דיווח ב'בילד', ראשי באייר לברקוזן נפגשו במהלך יום שני ודנו במעמדו של בוס לאור התוצאות הרעות לאחרונה. "שנה ללא השתתפות באירופה היא בלתי נתפסת", אמר המנהל הספורטיבי, רודי פלר, "אנחנו חייבים להשיג את המקום החמישי או השישי - זו המטרה שלנו עכשיו".

לברקוזן נמצאת במקום השישי, אבל רחוקה 4 נקודות בלבד מהמקום העשירי. לאחרונה היא סיימה את דרכה בגביע הגרמני ובליגה האירופית עם הדחות מוקדמות, שערערו עוד יותר את מעמדו של בוס על הקווים - והובילו בסופו של דבר לפיטוריו.

סטטיסטית, בוס מדורג במקום הרביעי בטבלת המאמנים המצליחים ביותר של לברקוזן, כשהשיג 1.78 נקודות למשחק (77 משחקים) בבונדסליגה. רק סאשה לבנדובסקי, כריסטוף דאום ויופ היינקס השיגו יותר.