בתמונה לאירופה: 0:1 לשטוטגרט על ברמן

אוגוסטינסון כבש שער עצמי. הרטה עדיין מסוכבת אחרי 1:1 בדרבי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.04.21 - 21:00
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

המחזור ה-27 בליגה הגרמנית הושלם הערב (ראשון) עם שני משחקים. במוקדם שבהם, שטוטגרט ניצחה 0:1 את ורדר ברמן והתקרבה למאבק על הכרטיסים לאירופה. בדרבי של ברלין, אוניון והרטה נפרדו עם תיקו 1:1.

שטוטגרט - ורדר ברמן 0:1
הקבוצה של פלגרינו מטראצו לא שומרת על יציבות העונה, אך עדיין נמצאת בתמונה לאירופה בעונה הבאה. המארחת השיגה שלוש נקודות חשובות שהחזירו אותה למקום השביעי בטבלת הבונדסליגה, והיא כעת במרחק 4 נקודות מלברקוזן השישית.

השער היחיד במשחק נכבש בדקה ה-81, והוא היה שער עצמי. לודוויג אוגוסטינסון, השבדי של ברמן, כבש לשערו בטעות וקבע את תוצאת הסיום. הפסד שלישי ברצף לירוקים האומללים.

הרטה ברלין - אוניון ברלין 1:1
שתי הקבוצות עלו הערב לשחק במשחק הדרבי, ונפרדו ללא הכרעה. האורחת עלתה ליתרון כבר בדקה ה-10מרגליו של רוברט אנדריך, אך ספגה את שער השוויון לאחר פנדל מוצלח של דודי לוקבקיו בדקה ה-35. שתי הקבוצות חיפשו את הניצחון, אך אף אחת מהן לא הצליחה למצוא אותו, והן נפרדו עם חלוקת נקודות.

בעקבות התוצאה, הרטה עדיין מסובכת בתחתית, ונמצאת במקום ה-14, שתי נקודות בלבד מעל הקו האדום. בצד השני של העיר, אוניון במקום ה-7, והיא תקווה לחזור למסלול הניצחונות על מנת להמשיך במאבק על הכרטיס לאירופה.