הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: נגלסמן חתם ל-5 שנים בבאיירן מינכן

המאמן סירב להצעת טוטנהאם, לייפציג תפוצה ב-25 מליון יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.04.21 - 11:45

חתום ונעול - עידן חדש בבאיירן מינכן. אחרי ימים ספורים של דיווחים אינטנסיביים, יוליאן נגלסמן חתם באופן רשמי במועדון הבווארי לחמש שנים. מאמנה הצעיר (33) של ר.ב לייפציג, ימונה לתפקיד החל מה-1 ביולי ויחליף את הקווים את האנזי פליק. הקבוצה ממזרח גרמניה צפויה לקבל עבורו סכום של 25 מיליון יורו.

בגרמניה טוענים כי עבור נגלסמן מדובר ב"ג'וב החלומות שלו", מאחר והוא גדל בסמוך למינכן וכאוהד הקבוצה. אגב, במסגרת הדיווח טוענים גם כי ג'סי מארש, מאמנה האמריקני של האחות הקטנה רד בול זלצבורג, עשוי להחליף את נגלסמן בלייפציג.

בנוסף, כך על פי הדיווחים, נגלסמן סירב להצעתה של טוטנהאם וקבוצות נוספות מאירופה על מנת להצטרף לבאיירן מינכן. "זה לא היה סוד שעמדת המאמן בבאיירן מינכן קרנה לי ושאקח את ההזדמנות אם אי פעם תצוץ", אמר נגלסמן עם חתימתו. "זו הזדמנות מיוחדת עבורי. עדיין מוקדם להגיד שלום ולדבר על זכרונות כדי עדיין לא סיימתי בלייפציג. המשימה שלי פה היא עד הקיץ ואתן את כולי".

ומי זה שהגיע לזה לעוזב. פליק, שהוביל את המועדון לזכייה בליגת האלופות בין היתר, צפוי להתמנות למחליפו של יואכים לב בנבחרת גרמניה בתום היורו. "לא אשכח את השנתיים האחרונות. מאוד נהניתי מהאמוציות, הניצחונות, התארים, אבל גם העבודה היומית על המגרש - זו הייתה תקופה יוצאת מהכלל", סיכם המאמן. "הצלחה יכולה להיות מושגת רק יחד. מאמן הוא כלום בלי הקבוצה ואני הייתי בר מזל מספיק פה במינכן. תודה על ההזדמנות לאמן קבוצה מצוינת. זה היה לי לכבוד".