הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

באיירן קיבלה הצעה להגיע למשחק מול ברצלונה בישראל

אחרי הפרסומים בנוגע להגעת הקטאלונים לארץ, גם אלופת גרמניה עשויה להגיע אך מתלבטת בשלב זה בעקבות המצב הביטחוני. תתכן פניה לקבוצות פאר נוסופות כמו פ.ס.ז', ריאל ויובנטוס

דני פורת
דני פורת  22.05.21 - 18:05

פרסום ראשון: באיירן מינכן קיבלה הצעה רשמית להגיע לישראל למשחק הידידות מול ברצלונה, שאמור להתקיים ב-8 לאוגוסט כחלק מההכנות לעונת 2021/22.

לערוץ הספורט נודע כי מארגני משחק הידידות (ביוזמתו של סילבן אדמס ודני בנעים) הגישו הצעה לבווארים שהביעו תחילה את הסכמתם העקרונית להגיע לכאן, אך בגלל המצב הביטחוני, ראשי אלופת גרמניה מתלבטים אם לעשות זאת. בכל מקרה בתחילת השבוע הקרוב ימשך המו"מ עם הצדדים.

עוד נודע כי במקרה שבאיירן לא תסכים להגיע, תתכן פניה לפ.ס.ז', ריאל מדריד או יובנטוס. הצרפתים, בכל מקרה יהיו בישראל שבוע קודם לכן למשחק הסופר קאפ הצרפתי בבלומפילד וישנה אפשרות להאריך את השעיה שלהם בישראל, אם יסכימו להגיע לפה. בכל מקרה, יש לציין כי סוף השבוע של משחק הידידות מתנגש גם עם המחזור הראשון בליגה הצרפתית.

אם אכן באיירן מינכן תסכים להצעה, זה יהיה למעשה המפגש הראשון בינה לבין ברצלונה מאז ה-2:8 המפורסם ברבע גמר ליגת האלופות 2019/20. הפעם האחרונה בה השתיים נפגשו למשחק ידידות הייתה בקיץ 2013 אז הבווארים השיגו 0:2 באליאנץ ארינה.

זה עשוי להיות הביקור הראשון של באיירן בישראל אחרי כמעט 12 שנים, אז שיחקה מול מכבי חיפה בשלב הבתים של ליגת האלופות והשיגה 0:3 באצטדיון רמת גן משערים של דניאל ואן בויטן וצמד של תומאס מולר. לפני כן, שיחקה אלופת גרמניה מול מכבי תל אביב באותו השלב, גם כן באצטדיון רמת גן וניצחה 0:1 מפנדל של רוי מקאי.