הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דאבור כבש, הופנהיים ניצלה ממבוכה בגביע

החלוץ הבקיע לאחר כחצי שנה. 2:3 לקבוצתו מול ויקטוריה קלן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.08.21 - 22:00

כמה שהוא חיכה לרגע הזה. לאחר בצורת של כחצי שנה מואנס דאבור חזר להרעיד רשתות. הליגיונר הישראלי יכול בהחלט להיות מרוצה מפתיחת העונה שלו בהופנהיים לאחר עלה מהספסל בדקה ה-75 במצב של 1:1 נגד ויקטוריה קלן מהליגה הגרמנית השלישי במסגרת הסיבוב הראשון של הגביע הגרמני. החלוץ אמנם לא הצליח למנוע את ההארכה, אך כבר בפתיחתה כבש שער נהדר. המארחת הנחושה עוד הספיקה לחזור למשחק, אך שער ניצחון של אנדריי קראמריץ' בדקה ה-107 קבע את תוצאת המשחק - 2:3.

הערב התחיל טוב עבור הקבוצה שסיימה את העונה הקודמת במקום ה-11 בבונדסליגה. קראמריץ' שלח פנדל מדויק אל הרשת של המארחת ובוודאי חשב שמכאן הדרך לניצחון תהיה קצרה, אלא שהיריבה הגיבה לאחר 6 דקות בלבד כשהחלות סימון הנדל היה שם כדי לקבוע 1:1. בדקה ה-80 כריסטוף באומגרטנר היה יכול לכבוש ולהכריע את המשחק לטובת קבוצת הבונדסליגה, אך לא הצליח לעשות זאת ממצב אחד על אחד קורץ. בדקות האחרונות הלחץ היה דווקא של הקבוצה מהליגה השלישית, אך הרשתות בקלן נשארו דוממות בדרך ל-30 דקות נוספות.

בדקה ה-94 הגיע הרגע הגדול של הליגיונר הישראלי. לאחר שנכנס בדקה ה-75, דאבור הצליח לפרוע שטרות כבר בפתיחתה של הארכה כששלח בעיטה מדוייקת מהאוויר היישר אל תוך הרשת של הקבוצה המקומית. אלא שזה לא היה הסוף ובדקה ה-102 כריסטוף גרגר עלה גבוה מעל כולם בכדור הקרן וקבע שיוויון 2:2. הקצב המהיר נמשך ובדקה ה-107 קראמריץ' הסתדר עם שחקני ההגנה והשיב את היתרון להופנהיים.

בשני משחקים נוספים בגביע אינגולשטאט גברה 1:2 על אווה, כשגם קרלסרואה התקדמה הלאה לאחר שלא התקשתה מול לוטה עם 1:4 חלק. בורוסיה מנשנגלאדבך עברה את קייזרסלאוטרן, אחרי ניצחון 0:1 בחוץ משער של לארס שטינדל בדקה ה-11.

ליגיונרים: יהב גורפינקל שיחק מחצית במשחקה של נורשפינג השבדית, שהפסידה 2:1 לקלמאר במסגרת הליגה המקומית.