הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נוייר וקומאן בחוץ, באיירן תפגוש את קלן

השניים טרם התאוששו, הבווארים יחפשו ניצחון בכורה בליגה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.08.21 - 19:28

באיירן מינכן רוצה להיכנס לקצב בבונדלסיגה ולהשיג ניצחון בכורה, אך היא תיאלץ להסתדר מחר (ראשון) מול פ.צ קלן ללא מנואל נוייר וקינגסלי קומאן, שעדיין לא התאוששו מהפציעות שלהם.

השוער, שנפגע בקרסול במהלך הניצחון של הבווארים על בורוסיה דורטמונד, לא השלים את ההכנה האחרונה של באיירן היום, ועושה רושם שסוון אולרייך או רון-טורבן הופמן יתפסו את מקומו בין הקורות. בינתיים, הקפטן שיתף את האוהדים ברשתות על מצבו וכתב: "אל תדאגו. זו רק פציעה קלה ואני כבר מרגיש טוב יותר, אשוב בקרוב למגרשים". קומאן, שנפגע במהלך מחזור הפתיחה מול בורוסיה מנשנגלדבאך בשריר הארבע ראשי, ייעדר בוודאות לאחר שיוליאן נגלסמן אישר זאת במסיבת העיתונאים.

בכל אופן, נגלסמן צפוי לשמור על ההרכב שפתח מול מנשנגלדבאך, כאשר רוברט לבנדובסקי כמובן יוביל את החלק הקדמי וינסה להמשיך בכושרו החלומי לאחר שהרשית שלוש פעמים בשני המשחקים הראשונים.

בכל אופן, נגלסמן לא מקל ראש ביריבה שמולו: "קלן שיחקה משחק טוב מאוד מול הרטה והניצחון הגיע להם. הם שולחים הרבה שחקנים לרחבת היריבה ויש להם סגנון מאוד ברור, ובנוסף הם יודעים להתגונן היטב. זה לא יהיה משחק קל. נצטרך להיות במיטבנו על מנת להשיג את הניצחון".