הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שיא וניצחון בכורה: 2:3 לבאיירן על קלן

למרות שאיבדה יתרון 0:2, גנאברי (צמד) הרגיע את האליאנץ ארינה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.21 - 20:20

תגידו הרבה מזל טוב לבאיירן מינכן. אחרי חגיגת שערים בהפרש של 21 דקות, הבווארים השיגו 2:3 על קלן שהיה הניצחון הראשון שלהם בליגה לעונת 2021/22. המסע לאליפות עשירית ברציפות מתחיל עכשיו.

קיץ שקט עבר על באיירן בכל הנוגע לצירוף שחקני רכש כשמנגד צצו לאחרונה דיווחים בנוגע לרצונו של רוברט לבנדובסקי לעזוב. לכך נוסף ה-1:1 עם בורוסיה מנשנגלדבאך שהדאיג את אלופת גרמניה וגם הפעם, באליאנץ ארינה העמוס למחצה היא לא ממש הרשימה, אבל זה הספיק כדי לסמן וי ראשון. בין לבין, הקבוצה מבירת גרמניה שברה את שיאה של ריאל מדריד עם משחק 74 ברציפות בו מבקיעה לפחות שער אחד.

אחרי מחצית מאכזבת, באיירן התעוררה ועלתה ליתרון בדקה ה-50. מבצע אישי נאה של ג'מאל מוסיאלה באגף שמאל הסתיים בכדור רוחב אותו תירגם לבנדובסקי לשער היתרון ובדקה ה-59 סרג' גנאברי הכפיל תודות למסירה של תומאס מולר שהוסטה ע"י אחד משחקני הגנת קלן.

באיירן לא סיימה לחגוג את השער השני וכבר כעבור דקה הגבהה מצוינת של יונאס הקטור הגיעה לראש של אנתוני מודסט ומשם הדרך לרשת הייתה קצרה. שתי דקות נוספות עברו ומארק אוטח הדהים את האלינאץ ארינה ואיזן אחרי שהגיע להרמה של קינגסלי אחיזיובה, אבל הסיום היה שייך כל כולו לגנאברי שהשלים צמד.