הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוזה: "הולאנד אמר לי שהוא לא יכול ללכת"

מאמן דורטמונד במסר להתאחדות הנורבגית: "הוא לא מכונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.10.21 - 17:40
תחילת כתבה

מי שהוא, לדעת רבים, החלוץ הטוב באירופה נכון לעכשיו עומד במוקד תשומת הלב: ארלינג הולאנד לא משחק כבר שלושה משחקים, בשל פציעה בשריר, וכעת התעוררה מחלוקת - הנוגעת למשחקיו בנבחרת נורבגיה. הולאנד זומן לקראת צמד המשחקים של הנורבגים נגד טורקיה ומונטנגרו בשבוע הבא, וכעת נשאלת השאלה האם יוכל לשחק, ואיך זה ישפיע על הכושר שלו - במתח שבין קבוצתו, בורוסיה דורטמונד, לנבחרת הלאומית.

מי שניסה להרגיע את העניינים היה מאמן בורוסיה דורטמונד, מרקו רוזה, שסיפק מונולוג הגנה על השחקן - שעדיין פצוע: "יהיה חכם אם כולנו נפסיק עם הספקולציות", אמר המאמן, "זה המצב שאיתו אנחנו מתמודדים. אני מבין את ההתאחדות הנורבגית, אבל ארלינג (הולאנד) הוא אדם ולא מכונה. אם זה לא עובד, זה פשוט לא עובד. אנחנו חייבים להכשיר אותו בשביל דורטמונד, אבל גם בשביל הנבחרת הנורבגית בעתיד... ובשלב הזה, זה לא נראה טוב. אנחנו צריכים להפחית את הלחץ, ולא לדבר על המצב שלו כל יום".

"ארלינג מנסה לשחק כבר כמה זמן", הוא גילה פרט מעניין על מצבו, "הוא אומר לי: הייתי שמח לשחק, אבל אני לא יכול להתקדם כמו שאני רוצה. אני לא יכול אפילו ללכת". צחוק הגורל הוא שהפציעה הזו מגיעה דווקא לאחר רצף די משוגע של הולאנד, במסגרתו הוא כבש לא פחות מ-11 שערים ב-7 משחקים רצופים (שער אחד לפחות בכל משחק). כעת, הוא פצוע, בלי תאריך חזרה ברור.