הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא הראתה רחמים": צפו ב-1:5 של באיירן

בגרמניה היללו את האלופה: "אין ספק מי תשלוט שוב בליגה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.21 - 00:56
תחילת כתבה

אנחנו רגילים לקבל הצגות מבאיירן מינכן בבונדסליגה, אבל הצגה כמו שקיבלנו אתמול (ראשון) היא לא משהו שבשגרה. הקבוצה הבווארית דרסה את באייר לברקוזן, אחת הקבוצות הטובות בגרמניה, בתוצאה המהדהדת 1:5, כשהיא כובשת ארבעה שערים בטווח של שבע דקות (!). התצוגה הדומיננטית של באיירן לא השאירה אף אחד אדיש בכדורגל הגרמני.

ב"דיי וולט" נכתב: "כל מי שהאמין שלברקוזן מסוגלת להזיז את באיירן מינכן מהפסגה, טעה. האלופה גלגלה את יריבתה, ולא הראתה לה שום רחמים". ב"דר שפיגל" הכריזו שהמשחק הזה היה הצהרת כוונות לכל הליגה: "באיירן מינכן לא השאירה בלברקוזן שום ספק בנושא הקבוצה שתשלוט על הליגה". בנוסף, עיתוני גרמניה עסקו בשיא ההיסטורי שבאיירן קבעה, בכך שירדה למחצית כשהיא מובילה 0:5, ההפרש הגדול ביותר שקבעה בתום 45 דקות.

מלבד ההישג יוצא הדופן של אלופת גרמניה, גם לברקוזן גם זכתה להתייחסות, וב"בילד" צלבו את קבוצתו של ג'רארדו סיאואנה: "חלק מהקבוצה ראויה לקבל את הציון 1 על התצוגה שלהם". גם לברקוזן לא חסכה מעצמה ביקורת, ושוער הקבוצה, לוקאס הארדיקי, התנצל בפני הקהל שהגיע לביי ארנה לצפות בתבוסה המשפילה: "לא הגיע לנו לשחק מול אצטדיון מלא, השער הראשון ו-7 הדקות שהגיעו לאחר מכן הרסו את הקבוצה".

מאמן המנצחת, יוליאן נגלסמן, לא שכח להתייחס לדברים הפחות טובים שהיו במשחק: "לא התחלנו טוב, אבל השחקנים תמיד מתרכזים בלנסות להשיג שליטה על הכדור. יכולנו לכבוש לפחות עוד שניים או שלושה שערים במחצית הראשונה, הגענו לכמות מדהימה של הזדמנויות" המאמן בן ה-34 דאג לציין לחיוב את שחקני מרכז השדה בקבוצתו: "הקישור שלנו נתן תצוגה מדהימה. לאון (גורצקה) לא היה בעמדה הטבעית שלו, אבל הוא היה שחקן מפתח עבורנו".