הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נגד השעון: לוקאס הרננדז ייכלא בשבוע הבא?

הבלם יקווה שהערעור יתקבל תוך 10 ימים, או שייכנס למאסר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.21 - 16:03

האם לוקאס הרננדז ייכנס לכלא בשבוע הבא? לפי כלי התקשורת בספרד, בלם באיירן מינכן ונבחרת צרפת התייצב היום (שני) בבית המשפט במדריד, יום לפני המועד שנדרש, לטובת הערעור על עונש המאסר שעומד נגדו.

הרננדז אמור להיכנס למאסר ביום חמישי הבא, 28 באוקטובר, אלא אם הערעור שלו יתקבל עד אז. אלא שלפי "אס", סיכויים נמוכים שתהליך עיבוד הבקשה של הבלם יסתיים בעשרת הימים הקרובים, כך שלא מן הנמנע שייכנס לכלא בשבוע הבא.

עונש המאסר של הרננדז מגיע לאחר שב-3 בפברואר 2017, אז השתייך לאתלטיקו מדריד, הבלם התעמת עם אשתו אמליה דה לה אוסה לורנטה התעמתו באמצע הרחוב. בית המשפט במדריד גזר אז על כל אחד מהם 31 ימי עבודות שירות, ומנע מהם ליצור קשר אחד עם השנייה במשך שישה חודשים, או במילים אחרות - צו הרחקה.

למרות הכל, השניים התעלמו מכך ובדרך חזרה מירח הדבש שלהם, הרננדז נעצר בנמל התעופה במדריד, ושוחרר בהמשך. בהמשך בית המשפט גזר עליו שנת מאסר אחת, ובקשתו של פרקליטיו להמיר אותה בעבודות שירות נדחתה, ולכן הוא נדרש כעת להיכנס לכלא - מאחר שהפר את הוראת בית המשפט.

רק אתמול השלים הרננדז 90 דקות ב-1:5 של באיירן מינכן על באייר לברקוזן,  בכל מקרה, לפי "בילד", יוליאן נאגלסמן בונה על שחקן ההגנה שלו לקראת המשחק נגד בנפיקה ליסבון בליגת האלופות ביום רביעי (22:00), והוא צפוי לשחק.