הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קימיך בווידוי: "אני לא מחוסן לקורונה"

קשרה של באיירן: "כל אחד צריך להחליט עבור עצמו". וגם: ההישג של נוייר והשיא של הבווארים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.10.21 - 19:21
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

אחרי ה-0:4 המרשים על הופנהיים שהותיר אותה במקום הראשון בבונדסליגה, בבאיירן מינכן ובגרמניה עסקו הערב (שבת) דווקא בנושא אחר - הצהרתו של קשר הקבוצה יוזואה קימיך.

שחקנה של נבחרת גרמניה הפך בשנים האחרונות לאחד הקשרים הדומיננטיים בכדורגל האירופי, כשהוא חלק בלתי נפרד מחוליית מרכז השדה של באיירן מינכן. אך הערב, קימיך חשף את עמדתו בנוגע לחיסון נגד הקורונה. "אני לא מחוסן מכיוון שאני לא בטוח לגביי ההשלכות של החיסון לטווח הארוך", סיפר הקשר.

עם זאת, קימיך הבהיר כי הוא מודע להשלכות של החלטתו. "אני בהחלט מכיר את האחריות שיש עליי בעקבות כך. אני עושה את כל מה שצריך מבחינה היגיינית ועובר בדיקת קורונה בכל יומיים-שלושה", חלק הקשר, "כל אחד רשאי להחליט עבור עצמו".

"למרות זאת, חשוב לומר שאינני 'מכחיש קורונה' או 'מתנגד חיסונים'", הוסיף קימיך, "אני גם לא מצהיר כי לא אתחסן כלל. הגיוני מאוד שאעשה זאת בעתיד", הסביר הקשר את תפיסת עולמו בנושא.

בנושא אחר, בבאיירן ציינו לא מעט הישגים מרשימים במיוחד עם ה-0:4 הגדול על הופנהיים. כשבאמתחתה לא פחות מ-33 שערים ב-9 מחזורים, החבורה של יוליאן נאגלסמן שברה שיא בונדסליגה יחסית לשלב זה של העונה. המאמן אגב נעדר מההתמודדות הערב עקב כך שהתגלה כחיובי לקורונה במהלך השבוע.

שחקן נוסף שהגיע לציון דרך משמעותי הערב הוא מנואל נוייר. שוערה האגדי של באיירן מינכן ונבחרת גרמניה רשם הערב את ניצחונו ה-300 בבונדסליגה. היחידי שנמצא מעליו - אוליבר קאן, לו 310 כאלו.