הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מבוכה גדולה": באיירן על המוקד בגרמניה

צפו באלופה נכנעת לאוגסבורג. מולר: "פגע בתדמית העצמית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.11.21 - 10:33
תחילת כתבה

לא כך באיירן מינכן קיוותה לחזור מהפגרה. החבורה הבווארית ספגה אמש (שישי) הפסד מפתיע במיוחד בליגה כשנכנעה 2:1 לאוגסבורג מתחתית הטבלה, לה כזכור הפסידה בפעם האחרונה אי שם במאי 2015.

"הניצחון הזה הגיע לאוגסבורג, למרות שלא היו להם רגעים גאוניים, הם עדיין כבשו פעמיים", הודה בסיום מאמן האלופה, יוליאן נגלסמן. "שני השערים שספגנו היו דומים, דיברנו בדיוק על מצבים כאלה לפני יומיים ועדיין עשינו את אותן טעויות היום. אני מאוד כועס, אפילו על היום הראשון שלי כאן בבאיירן. אנחנו חייבים להיות טובים יותר".

לא רק המאמן, גם תומאס מולר נשמע כועס בסיום: "לא הגיע לנו לנצח, זה קרה איפשהו במהלך המחצית הראשונה. פשוט נתנו להם לקחת את זה. זה מעצבן ופוגע בתדמית העצמית שלנו".

למעשה, ההפסד אמש לא סתם תיסכל את המאמן על הקווים ואת שחקניו, אלא גם קבע נתון סטטיסטי חריג יחסית. לראשונה מאז אפריל 2007, באיירן הפסידה ברציפות שני משחקים נגד יריבה מהחצי התחתון של הטבלה, זאת לאחר שלפני שלושה שבועות הובסה 5:0 בידי מנשנגלאדבך. לשם השוואה, מתוך 101 המשחקים נגד יריבות מהחצי התחתון שקדמו לשניים האחרונים, באיירן הפסידה שניים בלבד.

מיד לאחר המשחק, בגרמניה לא חסכו ומביקורת. "שחקני באיירן מיד הורידו את הראש וירדו לחדר ההלבשה", נכתב, "זאת הייתה מבוכה גדולה עבורם ועבור המאמן שלהם. מנואל נוייר נראה מבולבל במיוחד אחרי ההפסד המריר".