הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

השיאים והאצבע המשולשת: הולאנד חזר ובגדול

כוכב דורטמונד כבש, עיצבן אוהדת וולפסבורג וגיחך ברשתות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.11.21 - 20:35

חיכינו לו חודשיים וחצי, והערב (שבת) הוא הוכיח לנו בדיוק למה: שמונה דקות בלבד הספיקו לארלינג הולאנד כדי לעלות על לוח התוצאות אחרי היעדרות ארוכה מהמגרשים ב-1:3 של דורטמונד על וולפסבורג.

בכך, הולאנד העלה את מאזנו ל-50 שערים ב-50 משחקים בבונדסליגה וקבע שני שיאים: הוא הגיע ל-50 שערים עם הכי פחות משחקי ליגה, והפך לשחקן הצעיר ביותר שעושה זאת בגיל 21 ו-129.

"הוא חשוב לנו מאוד, בטח שמתם לב לזה בשבועות האחרונים", שיבח יוליאן בראנדט בסיום. "התגעגענו אליו, לא רק בגלל השערים שלו, הוא גם מאוד חזק פיזית ומהיר בריצות העומק. הוא נשק קטלני". אמרה צ'אן הוסיף: "הוא נותן לקבוצה ביטחון, אנחנו מאוד שמחים שהוא חזר. נלחמנו, שיקחנו כקבוצה ובסוף הגיע לנו לנצח".

ועם כל הכבוד לקאמבק המרשים של הולאנד, ויש כבוד, דווקא הרגע שאחרי השער היה זה שגנב את ההצגה. הולאנד רץ לכיוון היציע לחגוג את השער שכבש ונצליח לעורר את זעמה של אוהדת וולפסבורג. החלוץ הצביע לכיוונה, כרע ברך והיא בתגובה החזירה לו אצבע משולשת וגררה לא מעט תגובות משעשעות ברשתות. הולאנד עצמו שיתף את הסרטון וכתב: "בגלל זה אנחנו כל כך אוהבים כדורגל. הצלם? איש המשחק".