הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

באיירן איבדה יתרון 0:1 וספגה 2:1 מגלדבאך

לבנדובסקי כבש מול האליאנץ הריק, נויהאוס וליינר הפכו והפתיעו את נגלסמן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.01.22 - 23:28
(GETTY)
(GETTY)

שנה חדשה, בעיות חדשות. הבונדסליגה חזרה הערב (שישי) מפגרת החורף עם הפתעה: באיירן מינכן מוכת הקורונה איבדה יתרון 0:1 נכנעה 2:1 לבורוסיה מנשנגלדבאך. מדובר בהפסד הראשון של הבווארים מזה שבעה משחקים בכל המסגרות וכזה שנותן ליריבות במאבק האליפות מעט תקווה.

שבעה משחקים בכל המסגרות עברו מאז ההפסד האחרון של באיירן וגם בהרכב חצי משני ומול האליאנץ ארינה הריק והמושלג היא הייתה אמורה להאריך אותו, אבל נראה שגלדבאך פשוט יודעת כיצד לעצור אותה. למעלה מחודשיים עברו מאז אותו 0:5 מהדהד של הסייחים בגביע וגם בליגה הם היו וידם על העליונה.

בדקה ה-18 היה נראה שהמשחק הולך לכיוונה של באיירן מינכן. רוברט לבנדבוסקי קיבל כדור מתומאס מולר עם הגב לשער, הסתובב מול ניקו אלבדי וירה בעוצמה פנימה. זה היה שער הליגה ה-20 של הכוכב הפולני שאותת שאולי ב-2022 כדור הזהב יהיה שלו.

לרוע מזלו של לבנדובסקי היתרון לא החזיק יותר מדי זמן. בדקה ה-27 היה זה פלוריאן נויהאוס שניצל חולמנות בהגנה של באיירן מינכן כדי להשוות מקרוב בבעיטה עוצמתית וארבע דקות לאחר מכן שטפן ליינר נגח כדור קרן פנימה כדי להשלים מהפך ולסגור עניין. כעת, בורוסיה דורטמונד תוכל לצמק את הפער מהפסגה לשש נקודות ולהחזיר את מאבק האליפות לחיים במידה שתנצח את פרנקפורט.