הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: זולה חתם לארבע שנים בדורטמונד

הבלם שמסיים את חוזהו בבאיירן יצטרף בהעברה חופשית ליריבה הגדולה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.02.22 - 17:05

ניקלאס זולה יעזוב בקיץ הקרוב את באיירן מינכן עם תום חוזהו, אך נשאר בבונדסליגה. אחרי הפרסומים הרבים לאורך היום בגרמניה, הורוסיה דורטמונד הודיעה הערב (שני)באופן רשמי על צירופו של בלם הנבחרת בן ה-26 בהעברה חופשית בתום העונה, לאחר שחתם לארבע שנים. שכרו מוערך ב-10 מיליון יורו.

המנהל הספורטיבי של דורטמונד, מיכאל צורק, צוטט באתר הרשמי: "אנחנו שמחים שהצלחנו להחתים את שחקן נבחרת גרמניה, ניקלאס זולה, לארבע שנים".  סבסטיאן קל, שיחליף את צורק בקיץ, הוסיף: "ניקלס הראה לנו בשיחות אישיות שהוא מאוד רוצה להגיע לדורטמונד. יש לו ניסיון רב, משחק רגוע בבניית התקפות ובמצב הפיזי הדרוש כדי לעשות איתנו את הצעד הבא מהקיץ".

זולה,  שהצטרף לבאיירן מהופנהיים בקיץ 2017 תמורת 20 מיליון יורו, לא הצליח להגיע בחודשים האחרונים לסיכום על חוזה חדש בקבוצה. כעת, הוא יחזק את ההגנה של השוורצגלבן שצפויה לעבור תהפוכות הקיץ עם סיום חוזהו של דן-אקסל זגאדו ותום ההשאלה של מרין פונגראצ'יץ', וכן העובדה שמנואל אקאנג'י ומאטס הומלס יסיימו את חוזיהם בקיץ 2023.

לאחרונה פורסמו דיווחים על כך שזולה לא ימשיך בוודאות באלופת גרמניה, והקפטן מנואל נוייר אף אמר בשבת האחרונה: "אני חושב שאפשר להגיד שהוא ניצח, כולנו כועסים שהוא עוזב". בכך, הוא יהיה בלם הרביעי שעוזב את באיירן מינכן בשנה האחרונה, אחרי שדויד אלאבה, חאבי מרטינס וג'רום בואטנג שסיימו את חוזיהם בקבוצה הבווארית בקיץ האחרון.