הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: לבנדובסקי לא יאריך חוזה בבאיירן

הבילד: הבווארים השלימו עם העזיבה ונקבו את הסכום הנדרש מבארסה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.05.22 - 20:20

הפרידה בין באיירן מינכן והכוכב הפולני שלה מתקרבת. דיווחים בגרמניה: רוברט לבנדובסקי הודיע לבאיירן מינכן כי הוא לא מתכוון להאריך חוזה (חתום עד 2023) במועדון ורוצה לעזוב בקיץ. החלוץ הפולני קיבל את ההחלטה כבר לפני מספר חודשים, כאשר היעד המועדף הוא ברצלונה.

על פי הפרסומים, הבווארים ידרשו בין 35-40 מיליון יורו, זאת משום שהבינו כי הסגל לא יגיב רע לעזיבה של הפולני ורמת המשחק של הקבוצה לא אמורה להשתנות. על פי אותם דיווחים, הסכום שדורשת באיירן יהיה מקובל גם על ברצלונה, מה שעשוי לזרז את המעבר הזה אף יותר. אם הגרמנים לא ימכרו אותו בקיץ, הוא עלול לעזוב בחינם בקיץ 2023.

סאגת העזיבה של לבנדובסקי את בוואריה החלה כבר לפני מספר חודשים, כשברצלונה הפכה לאחד השמות הבולטים לקלוט את שירותיו של הכוכב הפולני. כעת, אחרי שארלינג הולאנד חתם במנצ'סטר סיטי וכבר לא יגיע לקאמפ נואו, הקטאלונים יכולים להתרכז ברכישת הכוכב של באיירן.

לבנדובסקי רשם עונת שיא נוספת מבחינתו, כשהרשית לא פחות מ-49 פעמים ב-45 הופעות בכל המסגרות העונה, 13 מאותן פעמים היו על הבמה הגדולה באירופה, ליגת האלופות והוא יזכה בנעל הזהב של אירופה שנה שניה ברציפות. הפולני הוסיף גם שבעה בישולים בנוסף ומעבר אפשרי שלו לקטאלוניה עשוי לשנות את מפת הכוח של הלה ליגה.