הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לאחר עונה אחת: ורדר ברמן שבה לבונדסליגה

הירוקים חזרו אחרי שהבטיחו את המקום ה-2. המבורג נגד ברלין במשחקי המבחן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.05.22 - 19:58
אחרי עונה אחת בלבד (GETTY)
אחרי עונה אחת בלבד (GETTY)

עונה אחת בלבד לאחר שירדה לליגת המשנה, ורדר ברמן שבה הערב (ראשון) לליגה בה שיחקה רוב שנות קיומה. החניכים של אולה ורנר גברו 0:2 במשחק הבית שלהם נגד רגנסבורג והבטיחו את חזרתם לבונדסליגה בעונת 2022/23. ניקלאס פולקרוג כבש ראשון לזכות הירוקים, עם שער כבר בדקה ה-10, כשמרווין דוקשץ' חתם את התוצאה בדקה ה-51.

ורדר ברמן ירדה בשנה שעברה לליגת המשנה, אחרי 40 שנים רצופות בבונדסליגה, במהלכן הם העפילו למפעלים האירופיים השונים ומשכו שמות כמו פר מרטסאקר, הוגו אלמיידה, טים ויזה, נאלדו ומירוסלב קלוזה. אפילו מלאדן קרסטאיץ', מאמנה של מכבי ת"א, שיחק במועדון בין 2000 ל-2004.

במקביל לעלייה המרגשת של ורדר ברמן, המבורג הבטיחה את המקום השלישי, אחרי 2:3 על האנזה רוסטוק. בכך, החבורה של טים וולטר הבטיחה לעצמה משחק אחד נוסף העונה, במבחנים, נגד הרטה ברלין, שסיימה את העונה שלה בבונדסליגה במקום ה-16 בטבלה.

המבורג תנסה להתמודד על חזרה לבונדסליגה, לראשונה מאז ירדה לליגה השנייה בסוף עונת 2017/18. זו הייתה העונה הראשונה של המועדון מחוץ לבונדסליגה, אחרי 55 שנים רצופות בליגה הראשונה, במהלכן זכו בין היתר בליגת האלופות (בפורמט הישן שלה) וגביע אופ"א, כמוגם תארים נוספים. מדובר בצעד של הכחולים לכיוון חזרה לבמה המרכזית של הכדורגל הגרמני.