הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נשיא באיירן מינכן: "משוכנע שרוברט לבנדובסקי ישאר"

הרברט היינר במסר תקיף לפולני: "חוזה זה חוזה. רוברט יודע מה יש לו פה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.06.22 - 08:17

רוברט לבנדובסקי כבר הצהיר בריש גלי שהסיפור שלו בבאיירן מינכן הגיע לסיומו, ברצלונה כבר אורבת, אבל אם תשאלו את הרברט היינר, נראה שלא אלה פני הדברים. בראיון ל"בילד", נשיא הבווארים הכריז שהפולני יישאר עד תום חוזהו וגם שלח מסר תקיף.

"אני לא מודאג מהמצב של לבנדובסקי. הוא מקצוען אמיתי ורוצה לשחק כדורגל", הודיע היינר וכשנשאל האם באיירן יכולה להרשות לעצמה לאבד אותו בחינם הכריז: "למרבה המזל, אנחנו לא נזקקים. אנחנו רוצים אצלנו את השחקנים הטובים ביותר ורוברט הוא הטוב ביותר. אני משוכנע בכך שהוא ישחק עבורנו בעונה הקרובה".

"תמיד אמרנו שללבנדובסקי יש חוזה עד יוני 2023 וחוזה הוא חוזה. לאיזה כיוון אנחנו הולכים אם שחקן פשוט יכול לסיים את החוזה שלו בעוד שאנחנו מחוייבים לשלם לו עד היום האחרון? זה לא הוגן, זה לא יכול לעבוד ככה", הוסיף נשיא באיירן.

בהמשך, תקף נשיא באיירן: "אני מאוד מופתע שרוברט בחר בדרך הזו, העברת מסרים בתקשורת. אני לא הייתי עושה זאת במקומו, הוא בבאיירן תקופה ארוכה, זכה בהמון תארים ונבחר פעמיים לשחקן הטוב של העונה. אני חושב שהוא יודע טוב מאוד מה יש לו פה בבאיירן - מועדון שמתנהג יפה לשחקנים שלו ועושה הכל כדי שיוכלו לתת את המיטב במגרש. הערכה לא יכולה להיות בכיוון אחד".