הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"היכה את חברתו ההרה". פרשה חמורה בגרמניה

ניקו שולץ, שחקן דורטמונד ונבחרת ה"מאנשאפט", מואשם באלימות קשה כלפי חברתו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.08.22 - 00:29
ניקו שולץ. עומד בפני האשמות חמורות (DeFodi Images, GETTY)
ניקו שולץ. עומד בפני האשמות חמורות (DeFodi Images, GETTY)

פרשה חמורה מאוד בגרמניה. לפי חשיפה של ה"בילד", שחקנה של בורוסיה דורטמונד והנבחרת הלאומית ניקו שולץ היכה את חברתו בעת שהיתה הרה, שבועיים לפני לידת ביתם המשותפת.

חברתו של המגן הגישה תלונה כנגדו על אלימות במשפחה. לפי גרסתה, שולץ בעט בביטנה, חנק אותה, גרר אותה על רצפת הבית והשליך מראה לכיוון ראשה. בהודעות וואטסאפ ששלחה לו, בהן אימתה אותו עם שעשה, אמר הגרמני: "תפסיקי להיות אגרסיבית. זרקת עליי כוס אז עלו לי העצבים".

בתחקיר של ה"בילד" נכתב כמו כן ש"שולץ בעט בחברתו בפרק זמן של פחות משבועיים לפני לידת ביתם. הוא תפס אותה מאחור וזרק אותה על הרצפה". בסך הכל, מדווח על שבעה מקרים שונים שקרו בשנת 2020.

בחלק מההודעות שהודלפו, נראה כי שולץ מביע חרטה על מעשיו כשהוא מצוטט אומר "אני מצטער" ו-"אני שונא את עצמי על זה". לטענת עו"ד של חברתו לשעבר, נכתב כי הסיבות למקרי האלימות של המגן כלפיה נבעו מרצונו להפסיק את ההיריון.

אחד הדיווחים בתחקיר מספר כי שולץ דרש מחברתו למחוק את היסטוריית השיחות ביניהם, כולל התמונות של הפציעות שלכאורה גרם לה במהלך הריבים ביניהם.

בדורטמונד כמובן קיבלו את הבשורה בהפתעה גדולה וכתבו: "אנחנו לא מודעים לחקירה - זה נגע רק לחייו הפרטיים של שולץ - עד היום. כעת, נברר מול השחקן באופן אישי בנוגע להאשמות החמורות האלו".