לנדסמן סגר במכבי ת"א: "לא רציתי לעזוב"

יד: אחרי שכבר פוצץ איתו המו"מ, קפטן הצהובים החליט להמשיך במועדון וישוב לאימונים: "כל כך לשמח לחזור"

אסף אקרמן ואבישי תורג'מן  29.08.12 - 21:45
הקפטן נשאר צהוב (דוד פליגל)
הקפטן נשאר צהוב (דוד פליגל)

תגיות: מכבי ת"א

תחילת כתבהטוויסט בעלילה. קפטן מכבי ת"א רנן לנדסמן סגר לבסוף את תנאיו לעונה הקרובה אחרי שבמהלך הקיץ היה פיצוץ רציני במשא ומתן בין השחקן למועדון. לנדסמן לא היה מרוצה מתנאי החוזה שהציעה לו הנהלת הקבוצה והוא החליט להיכנס להסגר בחודש יולי. כעת אחרי שיחתום על חוזהו החדש השחקן יחזור לאימונים של הקבוצה ויוכל לפתוח איתה את העונה.

."אני שמח מאוד להיות חלק ממכבי תל אביב אף פעם לא רציתי לעזוב", אמר לנדסמן לאתר ערוץ הספורט, "אני כל כך מתגעגע לכדוריד ורק כבר רוצה לראות את האולם והחברים שלי לקבוצה. אני מאמין שאצטרף למחנה האימונים בסופ"ש הקרוב".

מכבי תל אביב תצא מחר (חמישי) למחנה אימונים קצר במכון וינגייט ותפגוש ביום שבת למשחק אימון את נבחרת העתודה. בנוסף, מכבי ממתינה להגעת זר נוסף לסגל אחרי שהחתימו את דויד ראסיץ' והשאירו בסגל את סרג'ן ג'ורג'ביץ' השוער. גם העונה, הקבוצה של אבי רש תתמודד במסגרת האירופית בגביע האתגר.

בשורה נוספת הגיעה היום מהבורר בין תומר שמעוני לבני הרצליה שקבע להתדיין עם הקבוצה לגבי מחיר השחרור של שמעוני לתל אביבים, מה שיכול לסמן את המעבר של שחקן נבחרת ישראל לסגל הרחב של הצהובים. 

בנושא אחר,  אריק שפירא חוזר לאמן את הפועל רמת גן מהליגה השניה. לאחר 6 שנים שלא עמד על הקווים בקבוצת בוגרים שפירא החליט לחזור על מנת לנסות להוביל את הקבוצה בחזרה לליגת העל. "אני עובד הרבה עם נוער ואמשיך לעבוד עם נוער אבל מדגדג לי שוב העבודה ברמות היותר גבוהות גם. בעונה הזאת ננסה לייצב את הקבוצה ולהעמיד שלד טוב כדי שבעונה לאחר מכן נוכל להתמודד כמו שצריך על העלייה. אני מתרגש לחזור וכבר מחכה למחזור הראשון", אמר שפירא.