חוזרים לשחק כדוריד בארץ, הפעם כזוג נשוי

סיפור מרגש שהחל בהרצליה ונמשך בחו"ל. וגם: מכשול הקורונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.07.20 - 16:45
(צילום באדיבות ניקיטה דנילוב)
(צילום באדיבות ניקיטה דנילוב)

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

שימו לב לסיפור המרגש הזה מענף הכדוריד. אם בעונה שעברה גילינו את סיפור הזוגיות של רם טורקניץ וטלי בראל שנולד במכבי ראשל"צ, ונמשך לקריירת משחק מושתפת בשבדיה (הוא בוורברג מהליגה הבכירה, והיא בדרוט הלמסטד מליגת המשנה), אז קבלו עוד 'לאב סטורי' שהתחיל בהרצליה ונדד לו אל מעבר לים. השחקנים הראשיים הפעם הם ניקיטה דנילוב ויורטה זילנסקייט.

השניים נשואים למעלה משנה: "הכרנו כשהיא שיחקה בבנות הרצליה, וגם אני שיחקתי בבני הרצליה, לפני כחמש שנים. היינו לאורך התקופה זוג, והתחתנו בקיץ שעבר בליטא", משתף דנילוב. "בעונה שעברה הזוגיות שלנו נדדה לגרמניה, כאשר היא קיבלה הצעה לשחק בהרנברג מהליגה השנייה, ובעקבותיה אני יצאתי לשחק בגרמניה, בטי.טי האוזן, מהליגה הרביעית - שתי קבוצות מאזור דרום גרמניה, באזור שטוטגרט".

כעת הם אמורים לשוב לשחק בארץ, כזוג נשוי - היא בארזים ר"ג על תקן מתאזרחת, והוא במכבי פ"ת. אלא שהסיפור שלהם קיבל תפנית בגלל נגיף הקורונה. היא נאלצה לחזור מגרמניה לליטא, בשל עניין משפחתי. הוא חזר בפברואר האחרון לארץ (והספיק לשחק כמה משחקים במדי מכבי פ"ת), ולמעשה הם לא התראו בחמשת החודשים האחרונים. "זה ממש לא קל. כמובן שיש געגועים. היא נמצאת שם בגלל בעיה משפחתית, אבל בקרוב היא תגיע לישראל", שיתף דנילוב.