ליגת ווינר
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 מכבי ראשל"צ 0 0 0
2 מ.כ. חולון 0 0 0
3 הפועל אשדוד 0 0 0
4 א.ס. רמה"ש 0 0 0
5 הפועל ראשל"צ 0 0 0
6 מ.כ. באר שבע 0 0 0
7 עירוני רחובות 0 0 0
8 מכבי קרית מוצקין 0 0 0
9 א.כ. נס ציונה 0 0 0
10 בני הרצליה 0 0 0
11 הפועל קרית אונו 0 0 0
12 מכבי דימונה 0 0 0
13 מכבי תל אביב 0 0 0

לואניצ'יץ' בדימונה, החלו ההכנות לאימונים

אקס מכבי וקרית אונו ישוב ארצה. שחר הבר ימשיך ברחובות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.20 - 20:15
(הדר ואן קולא)
(הדר ואן קולא)
תחילת כתבה

קבוצות ליגת הכדוריד ממשיכות להיערך ולקדם את ההכנות. המקשר הסרבי, מילוש לואניצ'יץ', חוזר לכדוריד הישראלי, למכבי דימונה, לקדנציה שלישית אחרי ששיחק במכבי ת"א ובקרית אונו. לואניצ'י'ץ' היה במו"מ עם עירוני רחובות, אבל לבסוף חתם בקבוצה מהנגב.

לואניצ'יץ' ישלים טריו שיכלול את המקשר מרקו פנדיץ' והפיבוט מרקו קאמפר, ששיחקו בעונה שעברה בהפועל קרית אונו (יחד עם המרכז אמיר זייפרט, שמצטרף אליהם בפרויקט המחודש שבנה היו"ר אלי סגרון). בדימונה צירפו גם את המאמן הסרבי איגור סולוביץ', שהדריך בהפועל ערד ויתרכז בעבודה במחלקת הנוער והנערות של דימונה (במקביל לעבודתו של קספר ביליץ' הקרואטי, שידריך את קבוצת הבוגרים וקבוצת הנוער של המועדון).

בנס ציונה נחתו היום הזרים החדשים: הפיבוט הסרבי, וליקו דוידוביץ' (27, 1.83 מ'), ששיחק בעונה האחרונה בנובי פאזר הסרבית ובעברו גם שנתיים בספרד ועונה במקדוניה, ורוי רולו, המקשר הפורטוגלי (24, 1.83 מ'), ששיחק בבואבישטה בארצו ויהיה השחקן הזר הראשון בכדוריד הישראלי שמגיע מפורטוגל. מי שמשלים את הטריו הוא נמניה סקורוביץ', המקשר/מרכזי הבוסני (28, 1.93 מ'), ששיחק לאורך הקריירה בגרמניה, טורקיה, צ'כיה, ואף בקטאר ובמרוקו.

ברמה"ש החלו בטרום אימונים לקראת פתיחתם הרשמית באמצע החודש, ובקבוצה דיווחו שאמש התייצבו השחקנים הישראלים, ללא השחקנים הזרים (מילאן פאבלוביץ', דארקו ארסיץ' וסטפן טרזיץ') שמתאמנים בנפרד ושומרים על תנאי הבידוד. "עפ"י המתווה שיש ברשותנו, שחקנים זרים רשאים בתקופת הבידוד לצאת להתאמן לבד בקפסולה נפרד ולשוב לביתם, וכך נעשה. אמש, השחקנים הישראלים התאמנו לבד ב-18:30, ואילו השחקנים הזרים החלו את האימון שלהם ב-19:30 באיצטדיון האתלטיקה ובאוויר הפתוח. רמה"ש ומנהליה פועלים וימשיכו לפעול כדי לכבד את החוק, ולא סיכנו או יסכנו את הבריאות של האנשים היקרים לנו", נכתב בהודעת המועדון.

"זו הכנה לאימון ראשון לקראת העונה הבאה עלינו לטובה – אנו מקווים. כל השחקנים הישראלים התייצבו לאימון עם הרבה מוטיבציה, רצון, חשק והתלהבות", הוסיפו ברמה"ש, שם צוות האימון כולל את המאמן אסף לוי, עוזרו דור רוסו ומאמן הכושר אלון הראל.

במקביל, המאמן שחר הבר צפוי להמשיך בעירוני רחובות, והוא כבר החל לבדוק אפשרויות לצירוף זרים לקבוצה. ברחובות רצו מאוד להמשיך את ההתקשרות עם המרכז דיאן פראליצה, אבל הסרבי חווה טרגדיה ויאלץ כנראה להישאר בארצו (אביו של דיאן נפטר מקורונה). ברחובות בודקים את האפשרות לצרף את הפיבוט המונטנגרי סלבישה לקמנוביץ', ששיחק לפני שנתיים במכבי קרית מוצקין. שיחות מתקיימות על המשך ההתקשרות עם סאבו מאסטר.

ברחובות חוו קיץ לא פשוט. דוראל בן סעדון עזב לבאר שבע. רן יוניש עבר למ.כ חולון. רותם סגל שב למכבי ראשל"צ ומושיקו אלימלך הצטרף לקרית אונו. מור אבנעים לא יוכל לפתוח את העונה בשל זמן החלמה הדרוש לפציעה. ברחובות מעוניינים להשאיר את המרכז מתן גולץ. השוער עוז יצחק ימשיך. דין פרלוב, שחקן הפינה שעשה קאמבק מוצלח בעונה שעברה, צפוי להמשיך כמו גם טל אהרונוביץ'. השחקנים הצעירים - נדב כהן וטדי סלבדור ישתתפו בפרויקט נבחרת הנוער, ויחסרו בחלק הראשון של העונה. ברחובות צפויים להעניק דקות משמעויות יותר לשחקני נבחרת העתודה עומרי נדלר ושלו אהרוני.

הבר אמר: "תקופת הקורונה בוודאי לא היטיבה עם המועדון, שנפגע בצורה קשה. יש הרבה חוסר ודאות, אבל אנחנו נעמדו על הרגליים. הקבוצה הזו תהיה תלויה אם נצליח להביא 3 זרים טובים, ולהמשיך עם מתן גולץ - וכך אני מאמין שנעמיד קבוצה ראויה. אני יכול לומר שאני ממשיך. זה עדיין לא סגור, אבל אני מקווה שדברים יסתדרו ונוכל להתמודד ברמה המצופה".