ליגת ווינר
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 מכבי ראשל"צ 0 0 0
2 מ.כ. חולון 0 0 0
3 הפועל אשדוד 0 0 0
4 א.ס. רמה"ש 0 0 0
5 הפועל ראשל"צ 0 0 0
6 מ.כ. באר שבע 0 0 0
7 עירוני רחובות 0 0 0
8 מכבי קרית מוצקין 0 0 0
9 א.כ. נס ציונה 0 0 0
10 בני הרצליה 0 0 0
11 הפועל קרית אונו 0 0 0
12 מכבי דימונה 0 0 0
13 מכבי תל אביב 0 0 0

מוצקין עובדת: אלכס בוסיץ' ימשיך לעונה 4

יובל כץ יורד לאס"א ת"א בלאומית - וגם: החתמות בליגת נשים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.09.20 - 18:01
ימשיך לעונה רביעית. בושיץ' (צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)
ימשיך לעונה רביעית. בושיץ' (צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

מכבי קרית מוצקין מתכוננת לפתיחת העונה בליגת ווינר בכדוריד. כבר ביום חמישי תחל העונה של המוצקינים כאשר תשחק מול הפועל באר שבע במסגרת גביע ווינר שופטים. "לקחנו את העונה הזו ברצינות, ואנחנו מקווים להפתיע. המטרה היא לסיים בין 6 הראשונות את הסיבוב הראשון, לתפוס מקום בבית העליון ולהפתיע גם בהמשך", הבהיר יו"ר מוצקין, פיני לייבוביץ'.

המאמן ניר חלימה ממשיך לעונה שלישית. בשער - עומר סימון עזב לבאר שבע, אבל מי שחזרו הם אלון כהן ורן גוטרמן לצידו של בוגר פרויקט נבחרת הנוער, נאור ספוז'ניקוב. המקשר הסרבי אלכס בושיץ' ממשיך לעונה רביעית. הפיבוט פיליפ לאובץ' לעונה שנייה, ומוצקין צירפה את המקשר הבוסני גוראן סרנץ' הבוסני, ששיחק בעבר בהפועל אשדוד (מחליף את מרקו טריניניץ').

שחקני נבחרת העתודה - המרכז עמית צ'מרינסקי ממכבי ראשל"צ, ולידור פינטו הפיבוט ששיחק בהפועל פ"ת - צורפו. מי שעוד חזר לשורות הקבוצה הוא שחקן הפינה ליאב משה. הגרעין המוביל של הסגל מהעונה שעברה ממשיך - כולל ברק עמר, אופק תורג'מן, שגיא ליכט, וככל הנראה גם סרגיי נוסקוב. במוצקין מסמנים כישרון צעיר, את הקיצוני (השמאלי ביד), עומרי מרקו בן ה-17, שזומן לסגל נבחרת הנוער.

כמו כן, בליגת הנשים: באלופה מכבי ראשל"צ - עידן אהרונוביץ' ימשיך כמאמן הקבוצה, כשאל הסגל הצטרפה השוערת ממונטנגרו מיליקה רדולוביץ'. בראשל"צ הצליחו להשאיר את מרבית הסגל, והעזיבות המשמעותיות כוללות את נטלי ברטו, הברזילאית גבריאלה פסואה והסרבית תמרה פופוביץ'.

בהפועל ראשל"צ - המאמן ג'וני אולייניק ממשיך. המקשרת אושרי כהן נחום הגיעה מהארזים ר"ג, והשוערת דניאל בורונובסקי מבנות הרצליה. קטיה מלניק חוברת לקיצונית האוקראינית דיאנה צ'רויקובה שממשיכה לעונה נוספת יחד עם הפיבוט אנה לזינסקי והמרכזת ושחקנית הפינה אנה סטורז'וק. לקבוצה צורפו שלי גונן וניקול צביון ששיחקו בחולון.

במכבי הארזים ר"ג צירפו את הפיבוטית אושר כהן (האחות של אדיר כהן). הקפטן שיר וקרט ממשיכה ושוערת נבחרת מקדוניה מטאה סרפימובה מצטרפת לצד שחקנית נבחרת ליטא יורטה זילנסקייט והפיבוט הדנית דניאה דרגוביץ' – שתיהן חוזרות לקדנציה שנייה אצל המאמן ניב ויינטרוב.

בהרצליה יתבססו על שחקניות ישראליות תחת הדרכתו של עודד נאמן. מכבי פ"ת נמצאת בהליכי איחוד עם הפועל - אורטל סלם שפרשה תאמן את הקבוצה אליה הצטרפה המקשרת המובילה נטלי ברטו, יחד עם המקשרת האוקראינית ויקטוריה רומק. ניקול פדלון תשמש כקפטן הקבוצה. בחולון - אביתר גבעון ימשיך לאמן, והקבוצה צירפה את קרן טפליצקי המוכשרת ממכבי ראשל"צ. בהפועל קרית אונו - אילן סבירסקי יוביל את הקבוצה כמאמן.