ליגת ווינר - פלייאוף עליון
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 א.ס. רמה"ש 11 57 19
2 הפועל אשדוד 11 36 18
3 מכבי ראשל"צ 11 52 16
4 מ.כ. חולון 11 28 16
5 הפועל ראשל"צ 11 24 16
6 מכבי קרית מוצקין 11 -17 11
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שוער נבחרת הכדוריד יהב שמיר נמצא מאומת

חיובי רביעי לקורונה בסגל, אורון ברגיל ועוז יצחק הוקפצו לסגל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.01.22 - 19:09
משמאל יהב שמיר, דן טפר ואורון ברגיל (צילום: עודד קרני איגוד הכדוריד)
משמאל יהב שמיר, דן טפר ואורון ברגיל (צילום: עודד קרני איגוד הכדוריד)
תחילת כתבה

מאומת רביעי בנבחרת ישראל בכדוריד. אחרי שדן טפר, שניר נציה ונדב ניזרי נמצאו כמאומתים לקורונה, לפני משחק ההכנה בסקופיה מול צפון מקדוניה - היום (חמישי) התקבלה ברומניה התשובה לבדיקה השנייה של השוער יהב שמיר - וגם הוא מאומת. נבחרת ישראל תאלץ להיות חסרה את שני השוערים הבכירים שלה - טפר שמשחק בליגה הראשונה בצרפת במדי סראן, ושמיר שמשחק באלופת שווייץ - וינטרתור. אורון ברגיל שוערה של מ.כ חולון, ועוז יצחק שוערה של הפועל אשדוד, שהוקפצו לסגל הבכיר והגיעו אמש ישירות לרומניה - יהיו השוערים בטורניר.

בכך לא תמו ענייני הקורונה. נבחרת קפריסין הודיעה שלא תשתתף בטורניר מוקדמות אליפות העולם ברומניה - בעקבות הימצאות של 9 מאומתים לקורונה. המשמעות - 3 נבחרות בלבד ישתתפו בטורניר -ונבחרת ישראל תקיים שני משחקים - המפגש מול רומניה מחר, והמפגש מול מולדובה בשבת. שתי הראשונות יעפילו לשלב המוקדמות השני. קפריסין תספוג הפסדים טכניים.

אמש, הודיעו האיגודים העולמי והאירופי כי במהלך כל בוקר של יום משחקים תיערך בדיקת קורונה לשחקנים ולצוותים. נכון לאתמול, בוטלו 5 משחקי נבחרות ברחבי אירופה עקב התפרצות האומיקרון. כזכור, גם בקמפיין מוקדמות אליפות העולם לפני שנתיים - בו נבחרת ישראל סיימה במקום הראשון והעפילה שלב - השלב השני כבר בוטל עקב התפרצות הקורונה.

מלבד השוערים, אל הסגל הבכיר הוקפץ גם אלון אוברמן, שחקן הפינה של בני הרצליה, שיחליף את ניזרי. בעמדת הפיבוט, לנבחרת יש שלושה שחקנים מלבד נציה (הקפטן דניאל שקלים, תומר בודנהיימר ואור ממן). למרות הדאגה, בנבחרת מדווחים על אווירה טובה באופן יחסי, והתמקדות במשימה עצמה - בתקווה כמובן שהבדיקות מחר ובשבת ייצאו שליליות, לצד איחולי בריאות.

מי שעובד עם השוערים בנבחרת הוא יוליאן סטראט, שוער העבר של מכבי ראשל"צ, שבעברו שיחק ברומניה, וכעת יצטרך להביא את ברגיל ואת עוז יצחק להציג יכולת שיא בשני המשחקים. עבור ברגיל יהיה מדובר במשחק ראשון במדים הלאומיים, אחרי ששיחק בנבחרות הצעירות. עוז יצחק כבר השתתף במשחקי ההכנה של הנבחרת מול איטליה לפני כחודשיים.