ליגת ווינר - פלייאוף עליון
קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 הפועל חבל אילות 0 0 0 0:0 0
2 מכבי קרית מוצקין 0 0 0 0:0 0
3 בני הרצליה 0 0 0 0:0 0
4 הפועל רמת גן 0 0 0 0:0 0
5 מ.כ. חולון 0 0 0 0:0 0
6 א.ס. רמת השרון 0 0 0 0:0 0
7 מכבי ראשון לציון 0 0 0 0:0 0
8 הפועל קרית אונו 0 0 0 0:0 0
9 הפועל אשדוד 0 0 0 0:0 0
10 הפועל ראשון לציון 0 0 0 0:0 0
11 א.כ. נס ציונה 0 0 0 0:0 0
12 אס"א תל אביב 0 0 0 0:0 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בעוד שבוע: אליפות אירופה לנוער בכדוריד

הנבחרת השלימה את ההכנה: "רוצים לסגור קיץ אדיר לענף בישראל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.07.22 - 10:14
(צילום: באדיבות איגוד הכדוריד)
(צילום: באדיבות איגוד הכדוריד)

בעוד שבוע בדיוק תפתח נבחרת הנוער של ישראל בכדוריד את משחקיה באליפות אירופה עד גיל 18, דרג ב', כשתארח בהיכל שלמה בתל אביב. המטרה מובהקת: זכייה בטורניר, שתעניק לה צמד כרטיסי השתתפות באליפות העולם עד גיל 19 בקיץ הבא ובאליפות אירופה עד גיל 20 ב-2024. התקווה תהיה להשלים קיץ חלומי לכדוריד הישראלי, אחרי הזכייה של נבחרת העתודה באליפות אירופה עד גיל 20 דרג ב' בשבוע שעבר.

נבחרת הנוער השלימה אמש את ההכנה המסכמת שלה בפולין, בצמד משחקי אימון מול הנבחרת הפולנית (שמשתתפת באליפות אירופה דרג א'). המשחק הראשון הסתיים בהפסד 35:29, ובשני נבחרת הנוער השיגה ניצחון 27:28. ההכנה הזו מצטרפת להכנה מוצלחת במונטנגרו (מארחת אליפות אירופה דרג א') שכללה שני ניצחונות ותוצאת תיקו.

המאמן אסף לוי סיכם: "עברנו עוד שני משחקים כאן בפולין, שהיוו מבחינתנו את המבחן האחרון אחרי סדרת המשחקים שקיימנו במונטנגרו. אתמול עשינו את עשרים הדקות אולי הכי טובות שלנו, אבל אח"כ לצערי דעכנו והמשחק ברח לנו. היום, היינו הרבה יותר יציבים לאורך 60 דקות ודבקנו הרבה יותר בשיטה ובתוכנית המשחק שלנו. אנחנו נחזור עכשיו לארץ, ונעבוד עוד על התיאומים וכיוונונים קטנים שעוד אפשר לעשות, כדי להגיע הכי 'פרשים' והכי חדים שאנחנו יכולים לאליפות. בהזדמנות זו אני מזמין את כולם לבוא ולתת לדור העתיד שלנו רוח גבית כדי להשלים את המשימה ולעשות קיץ אדיר לכדוריד הישראלי".

הצוות המקצועי בראשותם של אולג בוטנקו כמנהל מקצועי, והמאמנים אסף לוי, כפיר דראי ויוליאן סטראט יקבעו את הסגל הסופי לאליפות במהלך השבוע, כאשר במסע לפולין השתתפו טל פלד וליאור שיין כשוערים, את הקפטן אורי פלח, ניצן שמאי, איתי יהודה, קובי בזק, תומר רש, אלירן מרקוביץ', נועם סוסנה, אסף סוכוליצקי, עמית קורצמן, אסף שרון, עמית שני, עמרי נוסבאום, עמית בן עטיה ובן אור גונן. 

כאמור, החל מיום ראשון הנבחרת תפגוש את בולגריה, גיאורגיה (שני) וליטא (רביעי) בשלב הראשון (כל המשחקים יחלו ב-19:00). הנבחרת תצטרך להשיג את אחד משני המקומות הראשונים כדי להעפיל לחצי הגמר, שם היא תפגוש את שתיים מבין נבחרות הולנד, צ'כיה או יווון.משחקי חצי הגמר והגמר ייערכו בשישי-שבת ה-13-12 באוגוסט. הכניסה למשחקים חופשית.