ניקו רוזברג יזנק מהפול פוזישן בבחריין. פטל 11

המילטון (2) המשיך את השליטה של מרצדס. גם אלונסו איכזב ויזנק עשירי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.04.14 - 19:48
מרצדס שולטת. רוזברג (AFP)
מרצדס שולטת. רוזברג (AFP)
תחילת כתבה

מחר (ראשון) ייערך כבר המירוץ השלישי של עונת הפורמולה 1, אבל בינתיים המגמה אליה הורגלנו עד כה נמשכת. מי ששולטת ביד רמה בסבב היא קבוצת מרצדס שתמלא את השורה הראשונה בזינוק למירוץ הלילה בבחריין. ניקו רוזברג השיג את הפול פוזישן במקצה הדירוג שנערך הערב, לואיס המילטון סיים עם התוצאה השניה בטיבה. אלוף העולם סבסטיאן פטל ממשיך להתקשות.

למרות שהמילטון שלט לאורך מרבית שלבי סוף השבוע, טעות שלו ב-Q3 איפשרה לבן קבוצתו לנצל זאת כדי להשיג את הפול הראשון שלו העונה וה-5 בסך הכל בקריירת הפורמולה 1 שלו. הגרמני קבע תוצאה של 1:33.185 דקות והקדים ב-0.279 אלפיות את המילטון.

מי שבינתיים לא מוצא את היכולת שאיפיינה אותו הוא כאמור פטל. בפעם השניה מ-3 האחרונות אלוף העולם לא הצליח להתברג ל-Q3 ויזנק רק מהמקום ה-11 והמאכזב. מי שדווקא הסתדר הוא בן קבוצתו דניאל ריקרדו שסיים את מקצה הדירוג עם הזמן השלישי בטיבו.

ומה קורה אצל פרארי? המכונית האדומה עדיין בינונית, כאשר קימי רייקונן הצליח להשיג את המקום השישי, בעוד פרננדו אלונסו איכזב מעט ויזנק רק עשירי.ואטרי בוטאס מוויליאמס ממשיך להתגלות כאחת ההפתעות הנעימות עד כה ויזנק רביעי.

שאר העשיריה הראשונה: סרחיו פרס (5, פורס אינדיה), ג'נסון באטן (7, מקלארן), פליפה מאסה (8, וויליאמס), קווין מגנוסן (9, מקלארן)