הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בשם האב: שומאכר זכה באליפות בפורמולה 2

תואר למיק, בנו של הנהג האגדי. בשנה הבאה: בפורמולה 1

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.12.20 - 15:44
תחילת כתבה

מיק שומאכר זכה באליפות הפורמולה 2. למרות מרוץ רע של שומי ג'וניור בסאח'יר, בחריין, הבן של הנהג האגדי, מיכאל שומאכר סיים מרוץ צמוד במיוחד עם תואר אליפות. בשנה הבאה יתחרה בפורמולה 1.

את המירוץ האחרון פתח שומאכר בצורה לא טובה. החלטות לא טובות בהקפה הראשונה הובילו לשחיקה של הגלגלים והוא נאלץ להחליפם והדרדר במקומות וסיים 18, אך קאלום איילוט, היריב הראשי שלו על תואר האליפות לא השכיל לנצל זאת.

הנהג הבריטי, שדורג 2 בטבלה, ידע שהוא חייב ללכת על כל הקופה - מקום שני או ראשון במירוץ, וכתוצאה מכך הצמיגים שלו גם נשחקו לקראת הסוף, והוא סיים עשירי. אגב, רוי ניסני סיים במקום ה-15 וג'האן דרובאלה מקבוצת קרלין סיים במקום הראשון והעניק ניצחון ראשון לקרלין בסבב.

בשנה הבאה הנהג המבטיח יתחרה בליגה של הגדולים לאחר שחתם בקבוצת האס בשבוע שעבר. זה תואר אליפות שני של שומאכר הצעיר ב-3 שנים, אחרי שעשה זאת גם בפורמולה 3 לפני שנתיים. לאחר הזכייה אמר שומאכר: "אני חייב הכל לקבוצה שלי שעזרה לי להיות אלוף. אקח כמה ימים להירגע כי אני פשוט כל כך מאושר".

אביו של מיק, מיכאל שומאכר, נחשב בעיני רבים כנהג הטוב בהיסטוריה, הוא זכה 7 פעמים בתואר אלוף העולם בפורמולה 1. בסוף 2013 נפגע קשה בראשו בתאונת סקי ונכנס לתרדמת. בהמשך יצא מהתרדמת והועבר לשיקום בביתו. מצבו הרפואי כיום אינו ידוע בוודאות.