הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ורסטאפן יזנק לספרינט ראשון, המילטון 13

צפו: לקלר סיים את מקצה הדירוג באיטליה במקום השני, סיינס עשירי. מגנוסן הפתיע

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.04.22 - 19:55

תגיות: פורמולה 1

עונת הפרמולה 1 המשיכה הערב (שישי) ונהגי הסבב עלו על המסלול באמיליה-רומאניה שבאיטליה לטובת מקצה הדירוג לקראת הספרינט שייערך מחר. לפי המקומות במקצה הספרינט יקבע סדר הזינוק למירוץ עצמו, שייערך ביום ראשון. מי שחזר לחייך, לפחות לאחר מקצה הדירוג, הוא מקס ורסטאפן. הנהג של רד בול, שלא סיים את המירוץ באוסטרליה, השלים את המקצה במקום הראשון לאחר שחצה את הקו ב-1:27.999 בחלק השלישי של מקצה הדירוג.

למעשה, עבור האלוף מאשתקד מדובר בצעד חשוב לעבר מה שעשויה להיות נקודת מפנה בתחילת העונה שלו. ההולנדי נמצא במקום השישי בטבלת הנהגים עם 25 נקודות בלבד, זאת בזמן ששארל לקלר מפרארי, שסיים מיד אחריו ויזנק מחר למקצה הספרינט מהמקום השני לאחר שקבע 1:28.778, ינסה לרשום תוצאה טובה נוספת באיטליה, זאת לאחר שפתח בסערה ומחזיק בפסגה עם 71 נקודות.

מי שיזנק מהמקום השלישי מחר הוא  נהג מקלארן, לאנדו נוריס, זאת כשבמקום הרביעי והחמישי זכינו להפתעות גדולות בדמותם של קווין מגנוסן ופרננדו אלונסו. אגב, קרלוס סיינס יזנק מהמקום העשירי לאחר שלא הצליח לקבוע הקפה בחלק השלישי, זאת בזמן שג'ורג' ראסל (11) ולואיס המילטון (13) ממרצדס רשמו הופעה מאכזבת נוספת עבור מרצדס ואפילו לא הצליחו להגיע לסיבוב האחרון.

העשירייה הראשונה:
1) ורסטאפן
2) לקלר
3) נוריס
4) מגנוסן
5) אלונסו
6) ריקארדו
7) פרס
8) בוטאס
9) פטל
10) סיינס