עזרן תובע חצי מיליון ש"ח ממכבי תל אביב

החלוץ, שסיים חוזה של 4 שנים בקרית שלום, טוען כי לא קיבל משכורות ב-7 החודשים האחרונים. גורמים בקבוצה הגיבו: "הסכום אותו הוא תובע שולם לו ע"י ביטוח לאומי ולכן אין סיבה שנשלם לו. בטענות של יניב אין ולו טיפה של אמת"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  26.09.11 - 13:18
תובע את מכבי. עזרן
תובע את מכבי. עזרן
פרסום ראשון

תחילת כתבה

יניב עזרן, זוכרים? החלוץ, שנרכש על ידי מכבי תל אביב ב-2007 תמורת סכום מטורף של 775 אלף דולר, תובע את המועדון מקרית שלום על חצי מיליון שקלים, כך נודע לראשונה לאתר ערוץ הספורט. לטענת עזרן, ששיחק 26 משחקים בלבד ב-4 שנים בצהובים וכבש שער בודד, הקבוצה לא שילמה לו משכורות ב-7 החודשים האחרונים.

עזרן כאמור לא הותיר חותם במכבי תל אביב. בקיץ האחרון הוא סיים את החוזה וכעת הוא יוצא להתקפה. מכבי תל אביב עדיין לא הגישה כתב הגנה, אולם גורמים בהנהלת המועדון שהיו מעורבים בסוד העניין אמרו היום: "בכל הפרשה של עזרן נעשו דברים לא כשרים מצד השחקן. מחקירות שביצענו הוא קיבל כסף במקביל גם מהקבוצה וגם מביטוח לאומי. אין בטענות שלו ולו טיפה של אמת".

מבירורים נוספים שעשו במכבי עוד בשנה שעברה הסתבר שהשחקן הגיש לביטוח לאומי בקשה להכרה בנכות זמנית בגין אותה פציעה שהשביתה אותה לזמן רב. בנוסף, במועדון בדקו את דו"ח הרופא שבדק את עזרן לפני החתימה ב-2007 ובו הצהיר עזרן שהוא לא פצוע. במכבי ניסו אשתקד להגיע עם עזרן להסדר, אך הדבר לא יצא אל הפועל. "הסכום שתובע השחקן הוא הסכום אותו קיבל מביטוח לאומי ולכן אין שום סיבה שבעולם שנשלם זאת".

כזכור, עזרן סיפק עונת שיא באשדוד ב-2006/2007 וזכה בתואר מלכות השערים עם 15 כיבושים. זה גרם לראשי מכבי ת"א לרכוש אותו בלא פחות מ-775 אלף דולר באחת העסקאות הגדולות ביותר לתקופה ההיא. בתחילה הוא עדיין זכה לדקות משחק אבל אז הגיעה פציעה וניתוח בברך שהשביתו אותו לזמן רב. הוא לא הצליח להתאושש לגמרי מהפציעות ולמעשה בעונות שהגיעו לאחר מכן רשם הופעות בודדות. במשך 4 שנים בצהוב, הוא רשם רק 26 הופעות שבהן כבש שער אחד בלבד.