יובל נעים: "צריך לחזור להתלהבות"

עם נקודה אחת בלבד בשני המחזורים האחרונים, בבית"ר ירושלים מקווים לשוב למסלול הניצחונות. סיידוף יפתח בשער במקומו הרוש המושעה, אביתר ברוכיאן ואופיר קריאף מתחרים על מקום בקישור. ריקן: "מאמין שנפתח שנה כמו שצריך"

זיו אברג'יל  30.09.11 - 13:20

תחילת כתבה

לאחר ההפסד 2:1 להפועל פתח תקוה וכל הבלאגן שהתרחש בסיום המשחק, בבית"ר ירושלים רוצים לחזור למסלול הניצחונות אחרי נקודה אחת בשני המשחקים האחרונים. החבורה של יובל נעים תגיע לאשדוד (שבת, 19:30) ללא השוער הראשון שלה אריאל הרוש, שהורחק במחזור האחרון, ומי שימלא את מקומו יהיה אוהד סיידוף, שגילה יכולת טובה כמחליף באותו משחק.

המאמן יובל נעים ייאלץ גם להסתדר שבוע נוסף ללא הקשר האחורי קובי מויאל, הסובל מקרע חלקי בשריר. אביתר ברוכיאן, שמילא את התפקיד במרכז השדה בהצלחה העונה, צפוי להחליפו כשגם אופיר קריאף בתמונת ההרכב.

באסיפה הוקרן לשחקנים וידאו המשחק של אשדוד מול בני יהודה, ונעים אמר לחניכיו: "אני לא מאוכזב מהפסד לפ"ת, אבל צריכים לחזור לבסיס, להתלהבות ולזה שאנחנו משחקים קרוב אחד לשני". המאמן גם התייחס ליריבה, הזהיר מפני הבעיטות החופשיות של דוד רביבו, והוסיף: "אשדוד בחוץ היא לא אותה קבוצה שנראה אצלה בבית. בבית הם רצים יותר קדימה ומשחקים הרבה יותר התקפי".

המגן אבי ריקן אמר לאתר הרשמי של המועדון: "אחרי ההפסד להפועל פתח תקוה חובת ההוכחה מוטלת עלינו ונצטרך לחזור ולהציג את היכולת הטובה עם הלחימה וההקרבה שאיפיינו אותנו עד היום. אשדוד היא יריבה קשה במיוחד כשהיא משחקת בבית שלה, אבל אם נעלה למגרש על מנת להשיג את המטרה הזאת, אני מאמין שנוכל לצאת מרוצים בסיום ולפתוח את השנה כמו שצריך".

"למרות שלא ניצחנו בשני המשחקים האחרונים, עדיין גילינו יכולת טובה ולא היה חסר שהיינו מסיימים בתיקו מול פתח תקוה", אמר אחד משחקני בית"ר לאתר ערוץ הספורט. "מול אשדוד בחוץ זה תמיד משחק קשה, במיוחד כשהם מגיעים אחרי שני הפסדים ברציפות, אבל אנחנו  צריכים להסתכל על עצמנו. אנחנו קבוצה  מספיק טובה כדי לחזור משם עם הנקודות".

על היעדרותו של אריאל הרוש אמרו במועדון: "חסרון של שוער זה לא כמו חסרון של שחקן, אבל יש לנו שוער שני מספיק טוב שימלא את החסר, וראינו את זה בשבוע שעבר".

בית"ר ירושלים מדורגת כיום במקום החמישי בליגת העל עם 10 נקודות מ-6 מחזורים, מאזן דומה לזה של מכבי חיפה, בני יהודה ומכבי נתניה. אשדוד, לעומתה, במקום ה-12 עם 7 נקודות ומינוס 4 ברקורד הכיבושים שלה העונה בליגת העל.

הרכב משוער: אוהד סיידוף; אלי דסה, תומר בן יוסף, מיגל פורטיז'ו, אבי ריקן; שי חדד, דן איינבינדר, אביתר ברוכיאן ( אופיר קריאף), אבירם ברוכיאן, סטיבן כהן; עמית בן שושן.