לוי: ''תוכיחו לק"ש מי האלופה. תאכלו את הדשא, תנשכו אותם"

מאמן מכבי חיפה הטריף את שחקניו לקראת המפגש עם המוליכה הערב (20:50) במה שעשוי להיות גם טקס העברת הכתר הלא רשמי: "סומך עליכם שתעשו את העבודה". ססארץ' יערוך בכורה בחוד ויחליף את ורד המושעה. גם גאדיר יפתח

תומר לוי
תומר לוי  05.02.12 - 15:05

תחילת כתבה

שלושה חודשים וחצי אחרי שמכבי חיפה הושפלה 3:0 ע"י קרית שמונה בקרית אליעזר, האלופה תפגוש הערב (ראשון, 20:50) את המוליכה הגאה במה שרבים רואים כטקס הלא רשמי של העברת הכתר מהכרמל לאצבע הגליל. אבל בחיפה לא מתכוונים ולו לרגע לשמש כשטיח אדום עבור החבורה הלוהטת של רן בן שמעון ומקווים שבעקבות שני הניצחונות האחרונים הקבוצה תחזור להזכיר במשהו את אלופת 2011.

  • התגעגעתם? הגביע חוזר. שידורים חיים מסיבוב ח' בשלישי ורביעי ב-5LIVE+
  • אלישע לוי נשמע מאוד לוחמני באסיפה שערך לשחקנים: "אנחנו עדיין האלופים. תבואו לקרית שמונה ותשחקו כמו האלופה. תבואו עם רעב ונחישות, תאכלו את הדשא ותנשכו אותם. תוכיחו שיש לנו עדיין מה למכור פה. אני סומך עליכם שתתנו הכל על המגרש".

    "אנחנו באים נחושים ורוצים להוכיח שהמפלה בקרית אליעזר לא משקפת את פערי הכוחות בינינו. ניתן את הכל על מנת לנצח. ניצחון יכול להקפיץ אותנו במעלה הטבלה וזו ללא ספק המטרה שלנו כרגע", אמר שחקן בקבוצה.

    מבחינת ההרכב, החלוץ הקרואטי דניאל ססארץ' אמור לערוך את הופעת הבכורה שלו במקומו של עידן ורד המושעה בגין פרשת היריקה לעברו של מוטי מלכה. לצידו של ססארץ ישחקו יניב קטן, מוחמד גאדיר ואייל גולסה, כאשר דלה ימפולסקי, אלון תורג'מן ושובל גוזלן ימתינו להזדמנות שלהם על הספסל.

    ההרכב המשוער: ניר דוידוביץ', אוראל דגני, אדין צ'וצ'אליץ', יוריצה בוליאט, טוואטחה, גוסטבו בוקולי, סיידו יא יא, יניב קטן, מוחמד גאדיר, אייל גולסה, דניאל ססארץ'.